УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУIталійськi марки насосів для глибоких свердловин

Специализированная компания "ТЕХНОМАШ" предлагает статью: 
Iталійськi марки насосів для глибоких свердловин

Одним із поширених варіантів організації водопостачання, як індивідуального, так і централізованого забезпечення водою, для промислових та сільськогосподарських об'єктів для технологічних потреб або питного водопостачання є обладнання свердловин. Якщо в Україні поділяють європейські цінності, то мають пам'ятати, що, за нормами ЄС, заборонено забір води з відкритих джерел (річки, озера, ставки i т. п.)

Невід'ємна частина схеми водопостачання з підземних джерел – занурювальні насоси. З великої кількості представлених в нашій країні зразків такого обладнання можна особливо виділити насоси італійських виробників, зокрема, Calpeda, Speroni, які пропонує на українському ринку компанія «ТЕХНОМАШ».

Всі представлені насоси зазначених брендів на 100% італійці з гідною якістю і надійністю, розраховані на багаторічну експлуатацію. Розглянемо особливості продукції кожного з перерахованих виробників.

Calpeda

Широко відомими в Україні є насоси Calpedа. Ще в 1993 році ця компанія побудувала окремий завод з виробництва занурювальних насосів для глибоких свердловин і електродвигунів до них.

На підприємстві виготовляють свердловинні насоси діаметром від 4 до 10 дюймів. Вони призначені для свердловин глибиною до 500 м. Продуктивність насосів – до 340 м3/год. Відомі на українському ринку моделі занурювальних насосів – SD, SDF, SDN, SDS з «плаваючими» робочими колесами. Насосне обладнання представлено в широкому діапазоні робочих характеристик, для забезпечення споживача необхідним напором і продуктивністю.

Speroni

насоси Speroni купитиЯкщо мова йде про свердловини глибиною до 230 м, фахівці компанії «ТЕХНОМАШ» рекомендують звернути увагу на насоси італійського виробника Speroni. Продукція даної фірми характеризується відмінним поєднанням параметрів: «якість – ціна – гарантії – асортимент – експлуатаційні показники».

Speroni S.p.A. з'явилася на ринку як виробник насосного обладнання ще у далекому 1946 році. За час свого існування фірма зуміла розвинути присутність не лише в Італії та в Європі, але й в усьому світі, досягти успіху і визнання в 93 країнах, де працюють її дилери і комерційні представництва.

Фірма не задовольняється вже досягнутими результатами і постійно ставить перед собою нові цілі, щоби завжди бути на висоті і зберігати здатність гнучкого пристосування до швидко мінливих умов ринку. При цьому велика увага приділяється питанням якості. Даний факт підтверджує досвід компанії «ТЕХНОМАШ» – при реалізації з 2002 року на українському ринку понад 1,4 тис. штук насосів Speroni, по гарантійну допомогу звернулися лише 19 покупців. І то, як з'ясувалося, причиною неполадок у половині випадків став людський фактор.

Компанія Speroni зосередилася на випуску свердловинних помп діаметром 4–6 дюйми, тому на серіях з даними типорозмірами витримуються і постійно контролюються високі технічні, а також експлуатаційні показники. Доповнює дані переваги цілком демократична ціна.

Конструкторське бюро італійської фірми враховує зауваження користувачів, застосовує сучасні системи автоматичного проектування і використовує комп'ютерні програми для вивчення динаміки рідини в гідравлічних частинах.

Зокрема, компанія пропонує багатоступінчасті заглибні насоси для свердловин SP/SХ. Вони обладнані двополюсним маслозаповненим індукційним двигуном і призначені для перекачування води з максимальним вмістом піску 300 г/м3(для cepiї SX). Клас теплоізоляції – F, ступінь захисту від вологості – IP 68. Матеріали двигуна: зовнішній кожух і вал – нержавіюча сталь; фланець – бронза, підставка для серiй SP – технополімер, для серiй SХ – бронза. Дифузори і робочі колеса виготовлені: для серiй SP – з норілу, для серiй SХ – нержавіюча сталь. Продуктивність насосів – до 24 м3/год., Максимальний напір помпового агрегату – 231 м, із номінальною потужністю двигуна 7,5 кВт. Обладнання оснащене вбудованим зворотним клапаном.

В цілому, на вітчизняному ринку запропоновані насоси серій SP – 50, 70, 100, 140, 200, 400, –що здатні забезпечувати заявлену висоту напору та продуктивність. Наприкінці 2015 року Speroni поповнила лінійки моделей ЅРТ 200 та ЅРТ 400 новими серіями: ЅРТ 200-32 і ЅРТ 400-20. Вони відразу ж виявилися затребуваними на ринках Європи, Африки, Азії та Близького Сходу.

насоси SAER ElettropompeРадіальні насоси серій FS, NS, NP, XNP характеризуються висотою подачі до 955 м і витратою рідини до 460 м3/год. Потужність двигуна – до 185 кВт. Розміри – 4, 6, 8, 10 дюймів. В якості прикладу можна навести модель FS-98 з «плаваючим» робочим колесом, з мінімальним діаметром 104 мм. Подача – 18 м3/год., напір – 390 м. Потужність – до 7,5 кВт. У свою чергу, свердловинні насоси NS-95 (діаметр 4") характеризуються подачею до 25 м3/год. і максимальним напором 314 м. Потужність аналогічна попередній моделі. Застосовані матеріали при виготовленні : чавун, сталь, нержавіюча сталь, латунь, норіл.

Більшу витрату – до 725 м3/год., – але з меншою висотою напору (400 м) забезпечують напівосьові насоси серії S. Вони виготовлені із чавуну, бронзи, сталі, нержавіючої сталі декількох типів, зокрема – Duplex. Потужності моделей NR, S – до 320 кВт. Розміри – 6, 8, 10, 12 і 14 дюймів. Є можливість випуску устаткування в різних конфігураціях, за бажанням замовника. Причому робиться це в найкоротші терміни і з подальшим сервісним обслуговуванням.

насоси і комплектаціяФахівці компанії «ТЕХНОМАШ» пропонують не тільки насоси, а і всю комплектацiю, що дозволяє автоматизувати процес водопостачання зі свердловин. Комплект для автоматизації включає: пульти запуску, контролю і захисту, різна арматура, поплавки, реле, манометри тиску, оголовки для свердловин і т.п. Також пропонуються мембранні накопичувальні баки (гідроакумулятори) італійського виробництва.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що в Україні є широкий вибір надійного і якісного насосного обладнання для глибоких свердловин. Однак варто пам'ятати про те, що для уникнення його некоректної роботи та інших небажаних явищ, необхідно правильно підібрати насос. Вибір залежить від багатьох факторів, таких як продуктивність водорозбірних точок об'єкта (з урахуванням ймовірності їх одночасного використання), параметрів свердловини (статичний і динамічний рівень, дебіт), втрати тиску в мережi та в обладнанні і т. п.

Вибір насоса з надлишковою продуктивністю може привести до частих «включень–відключень», що негативно позначиться на ресурсі роботи електродвигуна і пускової автоматики, а також призведе до перепадів тиску, згубних для обладнання, що використовує воду. Крім того, наслідком вибору насоса із завищеною потужністю буде загальне подорожчання всієї системи, викликане застосуванням електричних кабелів з більшим перетином, арматури та труб з великим діаметром і т. д. Для уникнення помилок краще довірити проектування, підбір обладнання і його обслуговування професіоналам з необхідним великим досвідом роботи на практицi.

Звертайтеся в компанію «ТЕХНОМАШ»

В поточному році у нас діє акція по оплаті за обладнання частинами.

Всі подробиці на нашому сайті:  www.tehnomash-skvajina.kiev.ua

 

<< Назад