УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУКупити погружний насос Speroni SQ

<< Назад

Купити погружний насос Speroni SQПідібрати і купити погружний насос Speroni серії SQ, який підійде для вирішення саме вашої задачі - не складе великих труднощів, оскільки вся лінійка насосів має широкий діапазон потужностей. Дану серію SQ, відома Італійська фірма по виробництву насосів Speroni, виробляє з далеких 1980 років. Конструкція постійно вдосконалюється. Експерементуються форми робочого колеса і проточної частини, матеріал і кут заточування на робочому колесі.

На порівняно низьку вартість погружного насоса Speroni для брудної фекальної води серії SQ, суттєво вплинуло революційне рішення фахівців інженерного відділу Speroni, замінити досить дорогу систему з ріжучим механізмом на заточену кромку на робочому колесі, тому насоси стали більш доступні покупцям за ціною.

За останні 20 років фірма Speroni провела велику роботу по розширенню всього асортименту погружних насосів для брудної фекальної води. Насоси даної серії SQ, ідеально підходять для роботи в системах відводу каналізації і промислових стоків, інших установках для перекачування агресивних рідин з абразивними включеннями. Можливе перекачування відходів і органіки на виробництвах харчової індустрії.

Зв'яжіться з нашими кваліфікованими фахівцями з питань підбору та доставки обладнання. Правильно встановлений погружний фекальний насос - запорука довгострокової експлуатації всієї системи очищення, а так само економія на електроенергії. Що б правильно підібрати обладнання, найкраще відправити свій запит по електронній пошті, де постарайтеся максимально вказати бажані характеристики необхідного погружного фекального насоса для брудної води, для перекачування агресивних рідин з абразивними включеннями.

Зателефонувавши нашими менеджерами в Києві, в компанію ТЕХНОМАШ ви отримаєте повноцінну і об'ємну консультацію. Наші співробітники працюють в області підбору погружного фекального насоса для брудної води та іншого насосного обладнання, з 1994 року.

<< Назад