УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУЦиркуляційні помпи САLРЕDА серій NM i NMD

Спеціалізована компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

Циркуляційні помпи САLРЕDА серій NM i NMD

 

Продовжуємо цикл статей, присвячених циркуляційним помпам САLРЕDА — давно і добре знаним у світі.

Ми продовжуємо знайомити читача з наступною серією циркуляційних помп САLРЕDА, які безввідмовно працюють у 30 країнах світу.

Помпи серії NM, NM4 — це виготовлені з чавуну або бронзи моноблочні відцентрові помпи з прямим під’єднанням “двигун–помпа”, зі спільним валом та одним робочим колесом з чавуну, латуні або бронзи. Корпус цих агрегатів виконаний з осьовим всмоктувальним патрубком і верхнім радіально подавальним різьбовим або фланцевим розтрубом. Основні розміри та технічні характеристики помп відповідають EN 733.

Помпи серії NMD ідентичні помпам серії NM , але мають два робочих колеса з врівноваженим осьовим зусиллям.

насос calpeda nm4

Зовнішньо помпи цих серій подібні до відомих всім консольних моноблочних агрегатів. Сфера їх застосування (і на побутовому, і на промисловому рівнях), як і NR і NRМ:

 • перепомповування чистих рідин без вмісту абразивних домішок і неагресивних до матеріалу помп (допустимий максимальний вміст твердих частинок — 0,2 %);
 • водопостачання;
 • системи теплопостачання;
 • циркуляційні системи;
 • системи охолодження.

Крім того, вони застосовуються у протипожежних установках, для іригації тощо.

У підборі помпи для конкретної системи допоможуть такі експлуатаційні характеристики:

 • температура рідини, що перепомповується, — у межах -10…90 °С;
 • манометрична висота всмоктування — не більше 7 м;
 • максимально допустимий кінцевий тиск у корпусі помпи — 10 бар (16 бар для помп NMD 25/190, NMD 32/210, NMD 40/180);
 • типоряд за приєднувальними розмірами:
  • муфтове з’єднання — від G1 до G2 ½ (для NM і NMD );
  • фланцеве з’єднання — ДУ від 32 до 125 мм (для NM ), від 32 до 200 мм (для NM4 );
 • комплектація електродвигунами: для NM — від 0,55 до 75 кВт; для NM4 від 0,25 до 75 кВт; для NMD — від 0,37 до 9,2 кВт.

calpeda nm

Крім того, помпи серії NM обладнані вибухобезпечними двигунами, а помпи NM4 (1450 об/хв.) — монофазними двигунами (виконання до 25 кВт). Для всіх цих серій можливе виконання помпової частини з бронзи або сталі CrNiMoAlSe316 зі спеціальними механічними ущільнювачами.

Завдяки цьому помпи серій NM, NM4, NMD можна використовувати не тільки для рішення стандартних завдань, але й для подачі та транспортування різноманітних рідин в нестандартних схемах зі спеціальними умовами.

Оптимальні характеристики помп САLРЕDА дають можливість точно та якісно підібрати необхідний тип агрегату для діючої або проектованої системи опалення будь якого об’єкту — як промислового, так і побутового.

Крім того, фахівці САLРЕDА швидко й бездоганно виготовлять на замовлення клієнта помпи спеціального виконання.

Надзвичайно важливим достоїнством помп серій NM, NMD та помпового обладнання, як всього асортименту виробів фірми САLРЕDА , є максимальна енергоощадність при оптимальному співвідношенні ціни та європейської якості.

За детальнішими характеристиками, інформацією та каталогами звертайтеся до офіційного представника САLРЕDА S. P. A. В Україні — у фірму “ТЕХНОМАШ”.

Запрошуємо до співробітництва проектні та торгові організації.

calpeda nm4


<<< Назад