УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУПогружний насос Speroni SQ

<< Назад

Погружний насос Speroni SQРозробляючи погружні насоси Speroni для брудної фекальної води серії SQ, інженери замінили загальноприйнятий і дорогий ріжучий механізм на колесо із загостреною кромкою, що дозволило набагато спростити і звичайно здешевити конструкцію в цілому, знизити вартість погружного фекального насоса, інших установок для перекачування агресивних рідин із включеннями.

Як і вся продукція, відомої Італійської марки Speroni, вироблена лінійка серії SQ відрізняється високою якістю, широким асортиментом, стійкістю до вібрацій; збільшеним терміном безремонтної експлуатації і гарантіями (при дотриманні встановлених норм, зазначених у паспорті виробу); максимальної енергоефективністю та ремонтнопригодні.

Сфера використання:

  • відкачування в каналізаційних системах і пром. стоках
  • викачка вигрібних ям з органікою на виробництвах харчової індустрії
  • відкачування і перекачування стічних вод з відходами на зоотехнічних фермах
  • перекачка і викачка рідин з включеннями на промислових виробництвах

Широкий діапазон потужностей дозволить вирішити найважчі завдання підбору погружного фекального насоса Speroni SQ, а якість продукції дозволить прослужити системі максимально довгий термін.

З питань підбору звертайтеся до наших фахівців. Зателефонуйте нашим кваліфікованим менеджерам з питання підбору та доставки обладнання. Правильно встановлений погружний фекальний насос - запорука довгострокової експлуатації всієї системи очищення, а так само економія на електроенергії. Щоб правильно підібрати обладнання, найкраще відправити свій запит по електронній пошті, де потрібно максимально вказати бажані робочі характеристики необхідного Вам погружного фекального насоса для брудної води, для перекачування агресивних рідин із включеннями.

Що б правильно підібрати обладнання для погружного фекального насосу Speroni SQ зв'яжіться з нашими фахівцями в Києві, від компанії ТЕХНОМАШ. Наші співробітники працюють в області підбору погружного та іншого насосного обладнання з 1994 року.

<< Назад