УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУАльтернативна та традиційна електроенергія

Альтернативная и традиционная электроэнергияВесь світ стурбований пошуками альтернативних джерел енергії, таких як вода, вітер, сонце, енергія землі.

Традиційний видобуток енергоносіїв піддається все більшій критиці, викликає більше суперечок про доцільність, вигоду та екологічність.

Скільки б суперечок не велося, як би не захищали консерватори все те, що вже напрацьовано, ясно одне: відмінності між альтернативною та традиційною енергетикою є.

Взаємодія цих двох систем зараз ще суттєва, але як показує досвід західних країн, альтернативна енергетика витіснить традиційну енергетику, так як перша набагато динамічніше.

Незважаючи на те, що в атомній енергетиці зараз спостерігається помітний підйом, з часом вона зможе стати дорожче, ніж та ж енергія, що отримується від вітру. І основний аспект подорожчання - це її екологічність, а точніше її відсутність. Адже відходи ядерної енергетики ніхто не відміняв, а на будівництво одного атомного блоку йде в середньому 8 млрд доларів. В умовах просування нових технологій перетворення тієї ж сонячної енергії в електричну, трата коштів на зведення атомних блоків просто недоцільна.

Досить поглянути на розвинені європейські країни і перейняти їх досвід впровадження сучасних систем перетворення альтернативних джерел енергії.

Досвід розвитку видобутку альтернативної електроенергії в Німеччині однозначно показує, що енергія, що отримується за допомогою природних сил, набагато дешевше і екологічніше за традиційні.

<< Назад