УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУБагатоступінчасті насоси

Спеціалізована компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

Багатоступінчасті насоси

Багатоступінчасті насосиСтаття присвячена огляду відцентрових моноблочних багатоступінчастих насосів для підвищення тиску серій MXH, -L, -V, -F; MXV, MXV-B, MXV-E, MXSU.

Серії MXH, MXV охоплюють широку сферу: від побутового до комунального та промислового застосування.

Трапляються випадки, коли тиск води є не лише низьким, але в деяких випадках – взагалі відсутній. Це стосується не лише реконструйованих об’єктів, але й новобудов, коли вже сама висота об’єкту є більшою, ніж тиск води на вході водопроводу.

В промисловості досить частими є випадки, коли для технологічного процесу необхідна наявність певного постійного тиску рідини, що використовується.

Це лише деякі з безлічі різноманітних випадків, у яких знайшли своє застосування насоси MXH, MXV.

Насоси серії MXV – це виготовлені з нержавіючої сталі вертикальні моноблочні багатоступінчасті відцентрові насоси з прямим підключенням "насос-двигун", зі спільним валом та декількома робочими колесами.

Сфери застосування:

  • підвищення та підтримка тиску в системах водопостачання та пожежогасіння;
  • станції автоматичного водопостачання;
  • системи підживлення та циркуляції, охолодження та поливу, миючі системи;
  • промислові технологічні процеси під тиском та ін.

При підборі насосу для конкретної системи допоможуть наступні експлуатаційні характеристики:

  • Температура середовища, яке перекачується: -15…+110 °С.
  • Максимально допустимий кінцевий тиск у корпусі насосу: від 10 бар до 25 бар (для MXV).
  • Електродвигун: MXH, MXV – трьохфазний 400 В (± 10%); MXHM – однофазний 230 В (± 10%), з термозахисним пристроєм.
  • Приєднувальні розміри: муфтове з’єднання – від G1 до 80 мм.

продаж насосів для підвищення тискуКрім цього, в обох серіях можливим є спеціальне виконання: для роботи з агресивними рідинами, рідинами з більш високою або більш низькою температурою, в складному тропічному навколишньому середовищі і т.д.

Також цікавими є серії насосів MXV, MXV-B, -E, MXSU.

Це практично безшумні моноблочні вертикальні багатоступінчасті насоси, які виконані з нержавіючої сталі. Всмоктувальна та подавальна горловини розташовані на одній осі.

Застосування ці насоси знайшли по аналогії до насосів MXH, однак із більш розширеними функціями: у промисловості та комунальному господарстві – при встановленні у не провітрюваних приміщеннях, при можливості підтоплення приміщення та ін.; для водо-підйому питної та технічної води з колодязів, різноманітних резервуарів і т.д.

На базі будь-якої з описаних вище серій насосів агрегатуються готові до підключення станції підвищення тиску та пожежогасіння, які складаються з: групи насосів (від 2 до 6 шт.), шафи керування (можлива комплектація з частотним регулятором), повної обв’язки по гідравлічній стороні, включаючи всю необхідну запірну арматуру, датчики тиску і захисту від "сухого ходу".

Багатоступінчасті насоси в Києві купити баагатоступінчастий насос


<<< Повернутись