УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУСalpeda - більше, ніж насоси

Сalpeda - більше, ніж насосиСерцем насособудування, не без підстави названа Італія, де багато років шанують традиції ведення сімейного бізнесу, де питання репутації і кодексу честі лежать в основі розвитку більшості відомих у світі компаній. Безумовно, про дефіцит товарів вже багато хто встиг забути, і світові ринки обладнання рясніють пропозиціями і різноманітними рішеннями. Але, не дивлячись на все це розмаїття, насосне обладнання різних виробників зобов'язане справлятися зі своєю основною функцією, і справлятися з нею бездоганно!

Компанією ТЕХНОМАШ з 1999 року були продані сотні тисяч насосів марки Calpeda по всій Україні, більшість проданих насосів працює досі. Ось тому компанія Calpeda пропонує запчастини на всі марки насосів, випущених з 1970 року!

ВАЖЛИВО! За даними служби сервісу компанії ТЕХНОМАШ:

  • Відсоток заміни обладнання по гарантії - в перші 5 років після покупки, становить 0.4%, при цьому основний відсоток сервісного обслуговування обладнання доводиться після 7-12 років експлуатації, залежно від інтенсивності роботи насоса.

Такий мізерний відсоток виходу по гарантії обумовлений: впровадженням передових технологій і устаткування, майже 100% автоматизація всіх технологічних операцій, залучення колективу у виробничий ланцюжок всіх заводів Calpeda, повна соціальна захищеність працівників, яких не більше 250 чоловік у всій групі підприємств. На заводах Calpeda заохочується присутність династій і представників кількох поколінь. Тут відповідально заявляє: ЯКІСТЬ Calpeda - це якість наших співробітників

  • Сервісне обслуговування насосів Calpeda здійснюється в кожному великому місті України
  • Компанія, що працює не менше 4-5 років на насосному ринку, може стати торговим партнером ТЕХНОМАШ і сервіс-центром Calpeda. З питань співпраці дзвоніть >>

    << Назад