УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУЧастотні перетворювачі

Частотні перетворювачіЯк показують численні дослідження та опитування, проведені на ринках дуже чутливих до споживання електроенергії, частотні перетворювачі або інвертори, впевнено захоплюють ринки і набирають популярність серед споживачів, монтажних і торговельних організацій. Наприклад, досліджуючи ринок інверторів у Великобританії, компанією IHS Technology (Лондон) було встановлено, що тільки 17% серед опитаних у 2013 році вважали частотні перетворювачі краще традиційних технологій, а в 2014 році ці показники досягли 40%.

Полігоном для впровадження новинок і проведення експериментів не випадково обрана Великобританія. Як показала багаторічна практика, найкраще реагують на нововведення і підхоплюють сучасні тенденції західні індустріальні ринки, особливо, де зменшення енергоспоживання хоча б на 1%, в масштабах країни, призводить до економії мільйонів фунтів. Саме тому італійська компанія Calpeda провела ряд випробувань з інверторним обладнанням: трифазним I-MAT і однофазними EASYMAT і VARIOMAT на території Великобританії, отримавши при цьому дивно похвальні і захоплені відгуки.

За допомогою частотних перетворювачів (інверторів) насосне обладнання перетворюється в високоінтелектуальне і при цьому досить економне обладнання! Інвертор допомагає збільшити можливості регулювань для насосів і бустерних установок:

  • Автоматично регулюється тиск в системі
  • Отримувати максимальну кількість сигналів попередження та контролю
  • Дистанційно контролювати і регулювати різні показники
  • Зменшуються шуми і вібрація; підвищується зносостійкість обладнання
  • Економиться до 70% електроенергії, до 45% витрата рідини
  • Працювати в підтоплюваних і непровітрюваних приміщеннях

Таким чином, частотний перетворювач допомагає більш ефективно і раціонально управляти насосним обладнанням та збільшує загальний термін експлуатації всієї системи. З основних позитивних характеристик інвертора так само виділяють: легкість монтажу варіатора, спрощену експлуатацію програми, загальну надійність і ефективність в роботі.

Провідні виробники частотних перетворювачів, спостерігаючи загальну тенденцію розвитку ринку, активно налагоджують своє виробництво, щоб не здавати позиції конкурентам. Італійська компанія Calpeda є одним з лідерів у виробництві інверторів для насосного обладнання та представляє нову лінійку інверторного обладнання I-MAT.

<< Назад