УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУЧИСТА ВОДА: міф чи реальність?

Чиста вода: міф чи реальність?Силу і швидкість науково-технічного прогресу важко переоцінити, докази розвитку оточують нас повсюдно і щогодини, але комфорт і рівень життя мають і зворотний бік медалі.

У гонитві за підвищенням рівня життя людство стало виснажувати природні ресурси, забруднюючи і нераціонально використовуючи, зокрема, воду.

Забруднення водойм відбувається переважно від вкидання в них побутових, промислових і сільськогосподарських відходів і деякі водойми на планеті вже повністю деградували як джерела водопостачання, настільки великий рівень забруднення в них.

У світлі останніх домовленостей між світовими лідерами на генеральній асамблеї ООН і включення проблеми "чистої води" в цілі на найближче майбутнє після "миру на землі" - закривати очі на крики екологів вже не можливо. Потрібно усім разом визнати - проблема реальна, і з нею необхідно боротися.

Чи зможе людство прожити без чистої води? На жаль це міф.

А реальність така: без достатнього рівня очищення води, що використовується і зменшення використання хімікатів в побуті і на виробництві людство ризикує до кінця тисячоліття  проводити  перегони  зовсім  не  за  чорне  чі  біле золото.

<< Назад