УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУДещо про проблему вибору насосу

Спеціалізована насосна компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:
Дещо про проблему вибору насосу

проблема вибору насосуЧи можливо опиратись при виборі насосу лише на відоме ім’я виробника?

1 Каталог насосів Calpeda
2 Каталог насосів Speroni
3 Каталог насосів ZDS
4 Каталог насосів Dreno
Справа в тому, що в усіх насосів існують як сильні, так і слабі сторони. Є компанії, які випускають дуже гарне промислове обладнання, а побутова серія є не так сильно представлена. Є й такі, які спеціалізуються лише на побутовій серії насосів, але не випускають більш потужні насоси. Та й взагалі, підбір насосу за характеристиками і конструктивними особливостями завжди є сугубо індивідуальним.

Для прикладу, у Вас є мілка свердловина (на пісок). У будь-якому випадку, у воді буде міститись велика кількість дрібного піску у вигляді суспензії, яку не виловив фільтр свердловини. Зрозуміло, що тут необхідним є застосування спеціальних свердловинних насосів "на пісок". В них вже встановлені спеціальні "плаваючі" робочі колеса, застосовані спеціальні підшипники, збільшені зазори між робочим колесом та направляючим апаратом. Це дозволяє перекачувати рідини з вмістом піску до 300 г/м3.

Необхідно качати воду з колодязя, або відкритої водойми?

Тут підійдуть насосні поверхневі станції. Вони беруть воду з глибин до 8 метрів, і не більше. Реально застосовуються на глибинах до 6-7 метрів. Це пов’язано з тим, що будь-який колодязь піддається сезонним коливанням рівня води, та і Ви самі, до того ж, берете з нього воду. У зв’язку з цим "водяне дзеркало" може опускатись, насос буде не в змозі взяти воду, і може вийти з ладу на "сухому ходу" (за відсутності води). Хоча на сьогоднішній день вже існують станції, які є максимально захищені від таких непередбачених ситуацій у процесі експлуатації.

насосні поверхневі станції

Ежекторні поверхневі насоси

Були спеціально створені для підняття води з глибин, які перевищують звичайних 8 метрів. Є насоси, які працюють з глибин до 45 м. Але потрібно розуміти, що з цієї глибини подача води буде мінімальною і практично без тиску. Реальна робоча глибина складає до 15-20 метрів.

Задум хоча і досить гарний, але цей тип насосів, за відгуками, є достатньо примхливий у експлуатації.

Ежекторні поверхневі насоси

Ежекторні поверхневі насоси купити


<<< Повернутись