УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУДомашні акумулятори BMW

Домашні акумулятори BMWГонка автоконцернів за лідерство в новій ніші домашнього енергозбереження почалася з появою на ринку системи Tesla Energy (Powerwall и Powerpack).

Відомий автоконцерн BMW не залишився стояти осторонь, і в слід за корпорацією Daimler оголосила про випробування нової системи накопичення енергії яка підходить для домашнього користування.

10 червня в Мюнхені на технологічному ярмарку компанією Solarwatt (що в ходить до складу концерну BMW) був представлений новий продукт - акумулятор MyReserve для приватного сектора.

Характеристики акумулятора MyReserve:

  • нове покоління іонно-літієвих батарей з перезарядженням
  • накопичує енергію з подальшим її використанням, а в майбутньому направляє енергію в електромережу, для загального користування
  • ємність моделі складає 4.4 кВт\год (більше ніж у Daimler 2.5 кВт\год і менше ніж у Tesla 7-10 кВт\год)
  • вага кожної частини агрегату не перевищує 25 кг, що істотно спрощує монтаж
  • вартість акумулятора Solarwatt 5499 євро

Тобто, за цю вартість користувач протягом 15-20 років буде користуватися обладнанням при щоденній зарядці і розрядці батареї.

Лінійка MyReserve вже запущена в масове виробництво та обладнання можна замовити.

Що важливо: істотна економія енергоспоживання.

Цими питаннями зараз задаються все більше країн, на хвилі загального розвитку технологій в сторону енергозбереження.

З тенденцією підвищення цін на енергоносії із загальної мережі, дана модель окупає себе через 10 років, і після цього дозволить істотно економити на подальшій вартості ресурсів.

Різноманітні субсидії Німеччини на підтримку економії енергоресурсів зробили її найрозвиненішою країною в Європі з використання альтернативних джерел живлення, і сонячними батареями на дахах будинків вже нікого не здивуєш.

Одна батарея MyReserve в середньому покриває більше половини потреб в електриці середньостатистичної німецької родини.

Енергетичною автономністю акумулятора цікавляться жителі менш розвинених в плані інфраструктури районів країни.

Залишається нам не відставати від західних тенденцій розвитку енергозбереження впроваджувати нові технології і встановлювати енергоефективне сучасне обладнання.

<< Назад