УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУДренажні та фекальні насоси

Спеціалізована насосна компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

Дренажні та фекальні насоси

 

 


 

   

 

Дренажні та фекальні насоси недорогоЯк це не дивно, але це є зовсім різні насоси, за виконанням і за застосуванням. Дренажний насос призначений для перекачування "чистої" води, без домішок великих твердих частинок. Справа в тому, що "робоче колесо" насосу, яке саме і перекачує воду, виготовлене з пластику, і у випадку потрапляння навіть невеликого каменю існує велика доля ймовірності руйнування саме робочого колеса (насос викидається). До того ж, якщо сам корпус насосу зроблений також із пластмаси, тоді зрозуміло, що застосовувати його можливо лише для відкачування води з "чистого" підвалу або підпідлогового простору. 

Дренажні насоси – це пристрої, які використовуються для осушення колодязів, підвалів, котлованів і траншей. Занурювані дренажні насоси застосовуються для відкачування стічних вод. Для осушення загальнопромислових об’єктів використовується дренажний насос для брудної води. Для комунальних задач застосовуються фекальні дренажні насоси. Також дренажний насос використовується для видалення накопичень води, які утворились через сильні опади, повені, внаслідок якихось аварій, а також внаслідок інших причин.

Дренажні насоси поділяються на занурювані та поверхневі. Продуктивність занурюваних пристроїв аналогічного типу змінюється у широких межах. Побутові насоси обробляють 5-25 кубічних метрів за годину. Насосні станції, які застосовуються у промислових цілях, здатні перекачувати тисячі кубічних метрів брудної води за годину. Деталі дренажних насосів виготовляються з чавуну, алюмінію, бронзи та нержавіючої сталі (в деяких випадках – з технічного полімеру).

                      Дренажні насоси в Києві

Виготовляють також моделі дренажних насосів з поплавком, завдяки якому відбувається автоматичне виключення/включення, залежно від висоти рівня води. Рівень знижується – поплавок опускається нижче допустимого рівня – насос виключається. У випадку, якщо рівень води почне підніматись, насос автоматично включиться і продовжить роботу.

характеристика дренажних насосів

Для відкачування більш агресивних рідин виготовляються спеціальні фекальні насоси. Це вже є більш надійні агрегати. Виконання – з нержавіючої сталі або чавуну. Цей тип обладнання в обов’язковому порядку повинен бути оснащений спеціальними ріжучими механізмами, які здатні перемелювати будь-які тверді фекалії, рубати навіть палиці, що містяться у цьому водному середовищі. Є ідеальними для відкачування забруднених ставків, на автомобільних мийках, відкачування рідких вигрібних ям та каналізаційних стоків.


 

<<< Повернутись