УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУІталія – центр насособудування Європи

Спеціалізована компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

Італія – центр насособудування Європи

історія насособудуванняНа сьогодні насоси різноманітних типів застосовуються в усіх, без виключення, галузях промисловості, а також у комунальному та сільському господарствах – тобто, всюди, де є необхідною подача або відкачування всіляких рідин. Звичайно, що у зв’язку зі збільшеним попитом, суттєвого розвитку досягла й галузь, яка займається виготовленням насосів – насособудування.

Причому, технології, які постійно вдосконалюються, а також збільшувана конкуренція зробили свою справу. Сьогодні в усьому світі постійно проводяться роботи з розробки та впровадження нових, більш сучасних та досконалих, а головне – конкурентоздатних насосів.

Але найкраще насособудування, без сумніву, є розвинутим в Італії. По суті, це є серце Європи, де виготовляються найкращі в світі насоси, які користуються величезною популярністю, в тому числі й у нас.

Звичайно, часи поголовного дефіциту вже давно відійшли в минуле, і зараз вже є з чого вибирати. Наше вітчизняне насособудування також не стоїть на місці, випускаючи на ринок досить гідну продукцію. Однак, не дорікаю нашим спеціалістам, але до рівня якості виробництва італійських насосів їм ще далеко. В будь-якому випадку, при всіх своїх конструктивних (і не лише) відмінностях, насоси різних виробників покликані виконувати одну і ту ж функцію, і при чому прекрасно з нею справляються.

Тому, незалежно від того, яке насособудування здасться Вам більш пріоритетним – вітчизняне чи західне, розгляньте всі варіанти. Як показує практика, досить часто рішення змінюється в останній момент, і воно разюче відрізняється від початкового.

Однак, пам’ятайте:

Найкраще насособудування, без сумніву – в Італії!

продаж насосів з Європи в Києві

насособудування в Італії

замовити насос


<<< Повернутись