УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУКліматичні панелі EFFI

Кліматичні панелі EFFIЗараз не тільки прості люди замислюються про проблеми енергоефективності та енергозбереження. Все частіше великі компанії і корпорації, а також середній підприємницький сектор, приділяють цьому питанню все більше уваги.

Що б задовольнити потреби ринку в новому сучасному обладнанні, компанії-виробники вигадують і розробляють нові способи для підтримки комфорту в приміщеннях і зменшенні капітальних витрат на досягнення цього комфорту.

На ринок України представлено нове обладнання, що радує своєю енергоефективністю. Виробничі потужності обладнання розташувалися в Харківській області.

Для створення комфортного температурного режиму в будинку підійде універсальна система EFFI.

При установці система EFFI працює як на охолодження приміщення, так і на ефективне опалення.

Працювати таке обладнання може цілий рік, забезпечуючи заданий температурний режим.

В основі роботи таких панелей закладено принцип передачі тепла променями інфрачервоного спектра, що дозволяє виключити нагрівання повітря, що в свою чергу призводить до економії споживання енергоресурсів майже в два рази.

Джерелом енергії для роботи клімат-панелі EFFI можуть служити: електрокотел або газовий котел, тепловий насос або система на твердому паливі, підключаються до систем магістрального опалення.

Подібна гнучкість у використанні обладнання дозволить визначити максимально вигідний варіант для конкретно взятого приміщення.

Ефективність кліматичних панелей відмінно проявляється в приміщеннях з високими стелями, і рекомендують їх встановлювати на спортивних майданчиках, у концертних залах і торгових центрах.

Екологічність і безпека панелей дозволяють їх експлуатувати в приміщеннях з високою категорією вибухонебезпечності та пожежної безпеки, вони чудово підійдуть для установки в дитячих садках, лікарнях та школах.

В умовах постійної необхідності приділяти увагу економії енергоносіїв, розвиток подібного спрямування Українського виробництва тільки радує і обнадіює.

<< Назад