УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУКонсольні насоси

Спеціалізована насосна компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

Консольні насоси

Консольні насоси в Києві, Україна

На сьогоднішній день винайдені та успішно експлуатуються різноманітні типи насосів. При цьому 65% ринку впевнено утримують консольні насоси. Вони є простими в експлуатації, надійними та економічними.

Консольні насоси, фактично, є відцентровими агрегатами, де головна робоча роль відводиться парі дисків, з’єднаних лопатями. Під дією відцентрового прискорення у консольному насосі виникає тиск на рідину, яка із силою виштовхується у трубопровід. І чим більшу швидкість обертання може розвинути насос, тим вищим є ступінь тиску. При цьому тиск зростає із пересуванням рідини від центру робочого колеса до його країв.

У консольних насосах такого типу рідина до її робочої області поступає лише з однієї сторони. Корпус виготовляється з чавуну, насос обладнаний потужним електродвигуном. Консольні насоси знайшли широке застосування в різних галузях промисловості, без них не обійтись у житлово-комунальному та сільському господарстві.

Консольні насоси недорого

Консольні насоси бувають декількох типів. Найчастіше зустрічаються консольні насоси типу к. Також виділяються консольні насоси типу км, ЦВЦ або КМЛ. Консольні насоси типу к являють собою горизонтальні відцентрові агрегати з опорою на корпусі. Найчастіше консольні насоси типу к застосовуються там, де потрібно перекачувати технічні рідини, які є близькими за густиною до води, або, власне, воду. При різних типах ущільнення вони є здатними працювати з рідкими речовинами, температура яких знаходиться в межах 0-105 градусів за Цельсієм. Допускається присутність у рідині невеликої кількості твердих частинок дрібної фракції.


<<< Повернутись