УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУКупити відцентровий насос Calpeda в Києві

<< Назад

Купити відцентровий насос Calpeda в КиєвіДля того щоб правильно підібрати відцентровий насос Calpeda необхідно проконсультуватися з нашими фахівцями за вказаними телефонами.

Найбільш затребувані на ринку насосного обладнання - це моделі відцентрового насоса. Група Calpeda виготовляє дану насосну групу з першого дня свого існування, з 1959 року. Конструкція відцентрового насоса постійно вдосконалюється і поповнюється новими моделями і серіями. Також зазнають змін робочі колеса, гідравлічна частина і торцеві ущільнення в насосі.

Практична робота з відцентровими насосами Calpeda показує, що даний модельний ряд відрізняється тривалим терміном експлуатації, високим відсотком ККД, максимальноїю ремонтопридатністю, а також широкою сферою застосування у виробництві, на службі в системах водопостачання і опалювання ЖКГ, в установках підвищення та підтримки тиску, в протипожежних модулях і установках.

Відцентровий насос Calpeda Ви можете купити або замовити доставку прямо зі складу компанії ТЕХНОМАШ в Києві. Замовити можна за вказаними телефонами або надіславши електронного листа.

Компанія ТЕХНОМАШ надає на всі відцентрові насоси Calpeda - гарантію 5 років!

Правильно підібране насосне обладнання - запорука довговічності та економічності роботи. Співробітники компанії ТЕХНОМАШ працюють в сфері підбору та продажу якісного насосного та котельного обладнання з 1994 року.

<< Назад