УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУНасоси високого тиску

Спеціалізована компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

Насоси високого тиску

1 Багатоступінчасті насоси
2 Насоси для підвищення тиску
3 Насоси Calpeda MXH
4 Насоси Calpeda MXH 32, 48
5 Насоси Calpeda MXV-B
6 Насоси Calpeda MXV, MXVL

Насоси високого тискуГаряче водопостачання і опалення в будинках давно стали синонімами міського життя. Втім, це благо цивілізації стає звичним і в заміських будинках завдяки водяним насосам високого тиску. В населених пунктах, де будинки не забезпечуються теплом централізовано, водяний насос високого тиску стає незамінним. Ці агрегати здатні автоматично підвищувати тиск в системі до необхідного рівня, що робить її роботу максимально ефективною.

Водяні насоси високого тиску оснащуються мокрим ротором. Це означає, що двигун апарату постійно знаходиться в рідині. Зрозуміло, що за таких умов експлуатації виробник повинен забезпечити абсолютну герметичність корпусу насосу та захистити від потрапляння вологи ту його частину, що знаходиться під високою електричною напругою. Надійність – одна з головних вимог, яку слід пред’являти до таких механізмів.

Якісний водяний насос високого тиску повинен бути оснащений підшипниками, які виготовлені з високоміцної кераміки або графіту.

продаж насосів високого тиску недорого

Корпус такого насосу виконується з чавуну, інколи бронзи. Латунні корпуси зустрічаються у підвищувальних насосів, які використовуються в системах опалення, а не гарячого водопостачання. Також їх оснащують сухим, а не мокрим ротором. Водяні насоси високого тиску здатні працювати і в агресивних рідинах. В такому випадку їх корпус виготовляється з нержавіючої сталі.

Ще однією характерною особливістю водяних насосів високого тиску є те, що вони складаються з декількох частин, які можна зібрати, як конструктор. Це значно полегшує їх експлуатацію та ремонт.


<<< Повернутись