УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУНАСТАВ ЧАС Сalpeda

НАСТАВ ЧАС СalpedaСитуація на сьогоднішньому ринку товарів і послуг така, що після падіння курсу валюти - від підвищення цін - нікуди не дітися. У зв'язку з цим, все більшої актуальності отримують товари з найкращим і зваженим співвідношенням ціна - якість - гарантії.

У всієї лінійки насосного обладнання відомого італійського виробника Calpeda найоптимальніше співвідношення: якості і ціни, а гарантія на обладнання 5 років, переконає в надійності товару навіть найзапеклішого скептика. Тому що, як говорить народна мудрість: скупий платить двічі!

Представляючи свою продукцію на світових ринках з 1959 року, італійська група Calpeda поставила пріоритет ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ на недосяжну для інших висоту, для тих, хто називає себе «лідерами насособудування». За відомих всім фахівцям причин, датські та німецькі виробники не можуть надати такої високої якості і стандартів виготовлення обладнання, а виявляється все це - через відгуки споживачів. Експлуатуючи продукцію компанії Calpeda Вам не потрібно мати під рукою цілий арсенал дорогих запасних частин і штат фахівців з ремонту, так як вся продукція відрізняється тривалим і безремонтний терміном експлуатації.

У цьому переконалися сотні тисяч покупців компанії ТЕХНОМАШ - в Україні з 2002 року.

Компанія ТЕХНОМАШ є так само обслуговуючою і сервісною компанією, веде свою статистику по констатації експлуатаційних характеристик реалізованого обладнання вже 14 років, і спілкуючись з клієнтам, що використовують обладнання Calpeda авторитетно заявляє: такий високий відсоток безвідмовної роботи і тривалий термін експлуатації, як марка Calpeda - ніхто НЕ зможе гарантувати на ринку України на 100%.

<< Назад