УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУОсобливості енергопостачання - генератор або інвертор?

генератор або інверторНа загальній хвилі популярності інверторів, багато хто задається питанням, чи варто вкладати кошти і переходити на техніку з новими властивостями, так як виробники інверторів кажуть, що їх обладнання дозволяє знизити витрати і збільшити якість енергопостачання.

Проведемо аналіз енергоспоживання на прикладі невеликого заміського будинку, який в середньому на добу буде споживати 9 кВт електроенергії.

Якщо розглядати звичайний паливний генератор (4,5 Квт), то він навіть в режимі холостого ходу буде споживати паливо, а працюючи повну добу під повним завантаженням, він буде виробляти близько 100 кВтг, і звичайно в такій кількості ця енергія не споживається, а просто втрачається. Чи можливо уберегти себе від втрат і зайвих витрат?

Якщо ми доповнимо стандартну схему інвертором-акумулятором, то що ми отримаємо?

Інверторно-акумуляторна схема діє за принципом накопичення електроенергії і її подальшим витрачанням тоді, коли це необхідно.

Тобто при працюючому генераторі ми споживаємо електроенергію в тій кількості яка потрібна, а все що зайве йде в акумулятор, і коли він заряджений то генератор відключається і поки працює інвертор енергія віддається з накопичувачів, що значно економить паливо і скорочує витрати.

Гнучкість у налаштуванні інверторно-акумуляторних схем досить висока, тому кожен користувач зможе підлаштувати режим включення системи під свої персональні потреби і з тим навантаженням, яке необхідне.

Багатьма компаніями вже були проведені розрахунки ефективності та економності інверторних схем. Нам же залишається тільки перейняти їх досвід і слідуючи за заходом активно переходити на нове сучасне обладнання, так як капітальні витрати окупаються в перший же рік експлуатації.

<< Назад