УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУПлунжерні насоси високого тиску

Спеціалізована насосна компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

Плунжерні насоси високого тиску

Плунжерні насоси високого тискуРозробка корисних копалин або паливних родовищ є неможливою без перекачування води або будь-яких інших рідин під сильним напором. Прийнято використовувати з цією метою поршневі насоси, які виготовлені років 70-80 тому. Спочатку здається, що їм немає заміни, адже ці пристрої пройшли випробування часом та знайомі будь-якому нафтовику чи газовику. В той самий час, все частіше перед поршневими насосами постають задачі, виконати які вони утрудняються, а то і взагалі нездатні.

Тоді на допомогу приходять плунжерні насоси високого тиску, які отримали широке застосування в різноманітних галузях промисловості та сільського господарства, і призначені для подачі рідини під відносно великими напорами. Насос плунжерний отримав широке застосування в судно-будівництві, як трюмний або зачисний насос. Плунжерний насос високого тиску складається з двох блоків: гідравлічного та привідного. Всередині корпусу гідравлічного блоку розташовуються робочі камери з напірними та всмоктувальними камерами, плунжером та поршнем, які здійснюють рухи всередині циліндрів.

плунжерні насоси високого тиску

монтаж плунжерних насосівДо блоку з плунжерними насосами приєднуються напірний та всмоктувальний трубопроводи. Порівняно з поршневими, плунжерні насоси високого тиску володіють низкою незаперечних переваг, наприклад, цілком новий рівень потужності та надійності, більш тривала робота, є простими в експлуатації та обслуговуванні.<<< Повернутись