(044) 239-18-89 (044) 388-96-30
(044) 482-46-77 (097) 332-74-14
(044) 482-47-06 (050) 357-47-87
info@tehnomash.com.ua


 

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Пріоритети компанії ТЕХНОМАШ

Пріоритети компанії ТЕХНОМАШПочаток роботи нашої компанії починається в далекому 1994 році і за всі минулі роки нашим найголовнішим пріоритетом був і буде задоволений і вдячний клієнт. Посилено працюючи в цьому напрямку, нашою компанією були досягнуті істотні успіхи і відчутні результати.

Працюючи з Вами, нашими діючими та потенційними клієнтами, всі фахівці компанії - починаючи від менеджера з продажу і закінчуючи тех. персоналом служби сервісу, зайняті визначенням індивідуальних завдань та вирішенням ваших питань у реальні терміни.

Для нас важливо, що б кожного, хто звернувся до нас - зі своїм питанням чи проблемою - зрозуміли, незалежно від того, чи володіє він технічними знаннями товару і чи володіє енциклопедичними знаннями в цій області. Ставлячи питання нашим фахівцям, Ви завжди отримаєте розгорнуту консультацію з питань підбору, монтажу, експлуатації та сервісного обслуговування придбаного обладнання.

Поставляючи на ринок України обладнання з Італії з 1999 року, нашими фахівцями були перевірена і випробувана досить велика кількість Торгових Марок і, будьте впевнені - компанія ТЕХНОМАШ давно визначилася з пріоритетними Партнерами, виходячи з потреб наших клієнтів і покупців у високій якості та кращої ціни за таку якість! Широкий вибір імпортованих товарів для систем опалення та циркуляції, водопостачання, водопідйому та водовідведенню - дозволить вирішити найскладніші ваші завдання.

Нашою компанією так само здійснюються поставки обладнання від передових українських виробників, які впроваджують на своїх виробництвах новітні розробки та застосовують сучасне обладнання і технології.

Будучи безпосереднім імпортерам товарів, компанія ТЕХНОМАШ завжди має можливість запропонувати Вам найоптимальнішу пропозицію на ринку!

<< Назад