УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ











































































"Розумний дім". Причини зростання попиту на подібні об'єкти.

Розумний дімСучасні житлові будинки, в яких всі процеси підконтрольні високотехнологічним приладам і пристроям, називають "розумними" будинками від англ. smart house.

Тобто за великим рахунком це добре організована система, робота якої спрямована на забезпечення ресурсозбереження та безпеки, підвищуючи так само комфортні умови проживання.

Якщо описати роботу системи в двох словах: існує алгоритм дій, який розпізнає і реагує на події в будинку.

Таким чином, робота всіх приладів залежить від часу доби (опалення або освітлення) або запрограмована так, що б не працювати на противагу (опалення або кондиціювання). Така концепція взаємодії на даний момент є найбільш прогресивною.

Можете уявити ситуацію, за якої відпадає необхідність використовувати десятки вимикачів для регулювання освітлення, постійно регулювати температуру опалювальних систем і систем кондиціювання вручну по кожному приміщенню. Усім цим займається одна система автоматизації.

Основні системи, які входять в поняття "розумний будинок" і складають єдине ціле:

  • управління (автоматичний підігрів підлоги, східців в заданий проміжок часу; робота автоматичних воріт або шлагбаумів; управління електроприладами з однієї точки будинку)
  • зв'язок (різні системи пов'язують в одну мережу управління всі підсистеми за допомогою вбудованих модулів)
  • вентиляція, кондиціювання, опалення (автоматичне закривання і відкривання вікон в залежності від часу доби; керування температурою в приміщенні через один загальний зовнішній блок)
  • освітлення (автоматичне відключення і включення освітлення залежно від часу доби; реагування датчиків руху на присутність людини в приміщенні, які вмикають і вимикають світло; система автоматично закриває і відкриває жалюзі на вікнах)
  • електроживлення (контролює роботу генератора, і відключає його при відсутності необхідності його роботи)
  • безпека (контроль за несправністю систем водопостачання та опалення; віддалене стеження за роботою системи і передача даних на мобільні пристрої; сигналізація і контроль доступу в будівлю)
    - інтерфейс користувача (3D-візуалізація всієї будівлі)

Загалом, приємно, коли тобі не потрібно шукати, де протікає кран бо зі стелі капає вода, а приходить смс на телефон про конкретну ділянку труби, де необхідно зробити ремонт.

Якщо відкинути на задній план істотну економію в обслуговуванні та енергозбереження всієї системи, то рівень комфорту, безумовно, знаходиться на висоті. Що, по суті, і робить ці системи такими популярними по всьому світу.

Інтеграція "розумних будинків" в масове будівництво всього лише питання часу.

<< Назад