УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ"ТЕХНОМАШ" збільшує гарантію на насоси CALPEDA

Спеціалізована компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

ТЕХНОМАШ збільшує гарантію на насоси CALPEDA

Компанія CALPEDA S.P.A виробляє насосне обладнання з 1959 р. Якість її продукції оцінили сотні тисяч організацій в Україні та мільйони користувачів у більш ніж ста країнах світу. CALPEDA входить до числа світових лідерів насособудування, як за технічними і технологічними параметрами, так і за впровадженням передових технологій, спрямованих на підвищення енергоефективності, якості, надійності, терміну експлуатації та безпеки обладнання.

гарантія на насоси CALPEDA

Спеціалізована насосна компанія "ТЕХНОМАШ" з 2002 року представляє обладнання CALPEDA на Українському ринку. З 2004 року є офіційним дилером та сервісним центром. За цей час відсоток гарантійних випадків склав 0,035% від загальної кількості реалізованих насосів, тобто, 3,5 штуки на десять тисяч насосів. Проаналізувавши статистичні дані, керівництвом компанії було прийнято рішення про те, що з 01.06.2008 року на асортимент насосного обладнання торгівельної марки CALPEDA надається 5-ти річна гарантія: серії NM, NM4, NMD, N, N4, T, TP, C, MXH, MXV, NR. Якісний сервіс під час гарантійного періоду по всій території України буде забезпечений так само і дочірніми підприємствами компанії "ТЕХНОМАШ" у містах: Харків, Дніпропетровськ, – що робить цю послугу однією з кращих у країні.

насоси Calpeda купити

Ми перші, хто в Україні підняв стандарти гарантії якості на таку висоту. Ми розуміємо, яку відповідальну заяву ми робимо. Але наш досвід і кваліфікація на ринку насосного обладнання дозволяють, без сумніву, надати користувачу якісний продукт.

насосна компанія

насоси недорого 

<<Назад