УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУВибір циркуляційного насосу

Спеціалізована насосна компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

Вибір циркуляційного насосу

 

Вибір циркуляційного насосуЦиркуляційний насос є основним елементом в опалювальних системах із примусовою циркуляцією, і змушує теплоносій рухатися всередині системи, що особливо актуально для будинків, які мають більше одного поверху, з розгалуженою системою розведення труб. Циркуляційний насос допомагає теплоносієві здолати опір у трубі. Чим труба є товстішою, тим меншим є опір, і тим менша необхідна потужність насосу. Циркуляційні насоси створюють певний перепад тиску в місці встановлення. Перепад тиску служить для подолання суми всіх гідравлічних втрат на тертя в трубопроводах, тобто, за рахунок нього підтримується постійний рух рідини. Для визначення фактичного тиску перепад тиску додається до статичного тиску.

Під час вибору циркуляційного насосу необхідно знати:

  • Умови експлуатації (температура теплоносія, речовина, яка використовується в якості теплоносія або її відсотковий вміст у розчині, діаметри трубопроводів).
  • Продуктивність. Для циркуляційних насосів продуктивність може бути розрахована за нижче наведеними формулами, у будь-якому випадку це робиться, виходячи з умови максимальної завантаженості.
  • Напір. Під час підбору насосу необхідно враховувати гідравлічні втрати, які виникають у трубопроводах при отриманій швидкості циркуляції.

Параметри циркуляційного насосу підбираються таким чином, щоб протягом години через нього був пропущений трикратний повний об’єм теплоносія системи.

характеристики циркуляційного насосуПродуктивність конкретної моделі насосу визначається за напірно-розхідною характеристикою другої швидкості обертання насосу, при напорі, що дорівнює гідравлічному опору системи. Як правило, внаслідок невеликої швидкості циркуляції теплоносія, величина гідравлічного опору для приватного будинку не призводить до втрат більше 1-2 метрів (0,1 – 0,2 атм.). Тому, якщо розрахунок гідравлічного опору провести проблематично, тоді продуктивність конкретної моделі насосу рекомендується визначати в середній точці його напірної характеристики.

 

 

купити циркуляційний насос


 

<<< Возврат