УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУВідцентрові насоси Calpeda для води

<< Назад

Відцентрові насоси Calpeda для водиОсновними конструктивними елементами відцентрових насосів Calpeda для води є робоче колесо і лопаті. Під дією відцентрової сили вода, що знаходиться між лопатями насоса, починає перенаправлятися від центру колеса до периферії, в результаті чого в центральній області виникає область розрядження, яка забезпечує рух рідини з всмоктувального трубопроводу в насос. Ця схема дозволяє рідині рухатися безперервно з всмоктуючого трубопроводу в напірний трубопровід.

Весь модельний ряд відцентрових насосів Calpeda для води відрізняється високим ККД, тривалим терміном експлуатації, широкою сферою застосування та максимальною ремонтопридатністю.

Відцентровий насос для води Calpeda Ви можете купити або замовити доставку прямо зі складу компанії ТЕХНОМАШ в Києві. Замовити можна за вказаними телефонами або надіславши електронного листа.

Правильно підібране насосне обладнання для води - запорука довговічності та економічності роботи. Співробітники компанії ТЕХНОМАШ працюють в сфері підбору та продажу якісного насосного та котельного обладнання з 1994 року.

Пам'ятайте, правильно підібраний відцентровий насос Calpeda - запорука довговічності роботи всієї системи!

<< Назад