УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУCalpeda: Випробування системи змінної швидкості IMAT у Великобританії

Випробування системи змінної швидкості IMAT у ВеликобританіїДаний захід не став винятком з правил, а всього лише підтвердив бажання Calpeda остаточно переконатися, що продукт повністю відповідає вимогам сучасного ринку.

Дуже часто Calpeda проводить випробування продукції, після того як додає щось нове у виробництво.

Продукт, про який зараз йде мова - IMAT, система змінної швидкості. І не дивно, що полігоном для випробування була обрана саме Великобританія, адже саме її ринок дуже чутливий до проблем енергозбереження, та відповідно до таких продуктів як інвертори.

Основні випробування продукту Easymat були проведені ще в середині квітня в Англії під керівництвом дочірньої компанії. Але після випробувань у Великобританії Calpeda була просто завалена позитивними відгуками про перетворювач частоти Easymat.

Основними позитивними якостями були названі компактність, ефективність і надійність рішення, і що важливо легкість в експлуатації програми.

Трифазна IMAT спрямована на задоволення потреб промислового сектора, а однофазна Easymat розроблена для домашнього використання.

Calpeda покладає великі надії на систему змінної швидкості IMAT, яка стане доступна з червня і яка завершить асортимент продукції зі змінною швидкістю.

<< Назад