УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУЯк заощадити електроенергію на виробництві. Iнвертори.

Як заощадити електроенергію на виробництві. Iнвертори.В основі будь-якого прибуткового бізнесу лежить уміння грамотно вкладати і розподіляти фінанси, вміння розумно споживати енергоресурси, також є безліч інших критеріїв і показників успішного бізнесу. З усіх ресурсів, необхідних для розвитку підприємства - електроенергія, на даний момент, є досить дорогим ресурсом, і його економія істотно позначається на загальному успішному розвитку підприємства, його конкурентних здібностях, собівартості одиниці виробу та інших показниках успішного розвитку бізнесу.

Скоротити загальний обсяг споживання електрики можна різними способами, такими як заміна застарілого обладнання, монтаж датчиків руху на присутність, установка реле часу, а також установка інверторів на обладнання. Всі ці методи, окремо і в комплексі, дозволяють економити до сотень кВт/год на місяць. Сьогодні, в умовах жорсткої конкурентної боротьби все, що впливає на вартість виробленого товару або послуги, має бути під жорстким контролем з боку керівництва.

Безумовно, однією з основних статей витрат на будь-якому виробництві є електроенергія.

На виробництвах, основним рекомендованим заходом щодо серйозного зменшення обсягу витрат енергетичних ресурсів, сьогодні є установка перетворювача частоти, тобто інвертора. Інвертор дозволяє не тільки зменшувати постійні і пікові навантаження на обладнанні, тим самим постійно знижуючи споживання електроенергії, але і сприяє його раціональному використанні, більш тривалому і безремонтному терміну служби засобів виробництва.

Якщо розглядати інвертори з усіх боків, то з одного боку - це обладнання новітнього покоління, яке використовує в конструктивних елементах найсучасніші матеріали, тим самим підвищуючи ККД обладнання в цілому; а з іншого боку - більш сучасна і точна автоматика дозволяє перетворювачів частоти так регулювати роботу електроприводу, що істотно економиться споживання електроенергії з громадської мережі.

Відносна простота у використанні і налаштуванні инверторного обладнання дозволить будь-якому промисловому підприємству повністю або частково автоматизувати будь-яке сучасне виробництво, і тим самим підвищити продуктивність як засобів виробництва, так і циклу виробництва в перерахунку на одиницю споживаної електроенергії.

Недавні економічні потрясіння в Україні, тим більше майбутня конкурентна боротьба (а вона неминуча з Європейськими виробництвами), змусять сучасний бізнес по-новому поглянути на питання енергозбереження та ресурсоспоживання. Тому кожен грамотний керівник, який думає про реально конкурентні переваги свого підприємства і щоб зберегти і примножити основні виробничі показники, зобов'язаний взяти на особливий контроль питання встановлення сучасних інверторів на відповідне обладнання.

<< Назад