УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУЯк знизити споживання води на 75%

Як знизити споживання води на 75%Ні для кого не секрет, що тарифи на воду мають стійку тенденцію до підвищення, тому даний матеріал буде корисний для наших постійних клієнтів.

Для тих, кому не байдужі питання водозбереження, пропонуємо ознайомитися з водозберігаючими насадками, які допомагають зберегти і воду і грошові кошти.

Основними перевагами насадок для водозбереження є:

  • до 75% економії водних ресурсів
  • економія енергоресурсів на нагрів води в приватних будинках або будинках з газовими колонками
  • каналізаційні стоки помітно зменшуються
  • напір в крані завжди постійний
  • відсутність надмірних бризок і гідроударів
  • економія грошей

Підходять насадки для водозбереження як для приватних будинків і квартир, так і для готелів і ресторанів, де споживання води досить істотне, а відповідно, й істотніше економія.

На простому прикладі: без насадки витрата води на 50% відсотків більше, ніж з тієї ж труби з насадкою, за один і той же час.

Зі стандартного змішувача в середньому витрата в хвилину становить 14 літрів і більша половина, при такому марнотратстві, йде прямо в стік. У підсумку, маючи не один кран, а кілька на підприємстві, Ви переплачуєте за водні ресурси на тисячі гривень більше.

Почніть економію з малого, і ви побачите як можна цікавіше розпорядитися зекономленими грошима згодом, і витратити їх на щось більш корисніше.

У Німеччині вже давно подібна технологія запатентована, так як у німців вчиться весь світ раціональності та економному відношенню до власних грошей.

Оптимізуйте свої витрати і Ви!

<< Назад