УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУЗвідкіля походить назва Calpeda

Спеціалізована компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

Звідкіля походить назва Calpeda

Откуда берет название CalpedaСвою назву компанія Calpeda отримала від невеличкої однойменної ріки в Італії. Це символічно пов’язано з основним напрямком діяльності цієї компанії. Адже ріки – це природні водяні потоки, а компанія Calpeda активно працює в області досліджень, розробки та виготовлення систем перекачування води. Тобто, рух води – характерний як для річки, так і для головної сфери діяльності компанії.

купити насос Calpeda в КиєвіІталійська компанія Calpeda є одним зі світових лідерів серед компаній, які спеціалізуються на виготовленні електротехнічної продукції.

З 1959 року компанія Calpeda без сумніву є лідером на ринку електронасосів, вона входить до промислової групи, яка поєднує ливарні заводи, завод-виробник гідро-масажних ванн та душових кабін, заводи-виробники свердловинних насосів.

Наша компанія пропонує досить широкий асортимент насосів для різноманітного застосування: від побутових до промислових насосів, від дренажних та іригаційних систем до додатків для гідро-масажних ванн та басейнів, від цивільного будівництва до сільського господарства.

продажа насосів CalpedaЧерез своїх дистриб’юторів і філії компанія Calpeda працює в безперервно зростаючій кількості країн світу.

За більш ніж 50 років свого існування компанія зазнала безліч змін та змогла віднайти своє місце у світовій промисловості, постійно розширюючи та вдосконалюючи свою діяльність, що дозволило їй стати орієнтиром у світі механіки та води.

Продукція компанії Calpeda – це оптимальне поєднання високоякісних матеріалів, інноваційних технологій та конструктивного виконання, а також сервісного та гарантійного обслуговування.


<<< Повернутись