УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ«ТЕХНОМАШ» презентує оновлений «SPERONI»

Спеціалізована компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

«ТЕХНОМАШ» презентує оновлений «SPERONI»

 

насоси «SPERONI»оновлений «SPERONI»Італійська фірма «SPERONI S.P.A» з'явилась на ринку як виробник насосного обладнання ще в далекому 1946 році. За роки свого існування фірма зуміла розвинути свою присутність не лише в Італії та в Європі, але й в усьому світі, досягти успіху і визнання в 93 країнах світу, де працюють її дилери і комерційні представництва!

Нові умови ринку змусили  розширюватись та шукати нові можливості і надалі бути корисними для наших постійних та нових клієнтів. Тому сьогодні   компанія  «ТЕХНОМАШ»,  як і раніше, поставляє якісний і перевірений часом продукт від європейських виробників завжди за конкурентоздатною ціною.

Італійську торговельну марку з початку 90-х років всі впізнавали, за промисловими та побутовими насосами: SPERONI, MARINA - все це виробляє один концерн SPERONI S.p.A.    

В осінньо-зимовий період одним з найактуальніших питань у будь-якому фермерському господарстві, на будівництві, на виробництві та в спец.умовах є питання водовідводу, відведення стічних, талих, каналізаціїних та фекальних вод, з різними  включеннями. У тому числі твердими, полу-твердими, волокнистими та іншими включеннями, що не піддаються гомогенізації, не перегниваючим часткам тощо.

продукція SPERONIВикористовуючи свій технічний потенціал і досвід своїх конструкторів, концерн SPERONI випустив у 2003 році новий продукт, який одразу став затребуваним на європейському і світовому ринку. Це насоси серії SQ (назва до 2006р. - WQAS). Дану лінійку виробник пропонує з умовним проходом від 15 до 85 мм., 7 типів з потужністю двигуна від 1,1 до 7,5 кВт.   З  2012 року у промислову  лінійку додалось ще 4 моделі: 11, 15, 18,5 и 22 кВт. з умовним проходом 100 и 150 мм. Iндивідуальність і універсальність даної серії SQ полягає в тому, що інженери SPERONI не стали застосовувати дорогу и складну систему «GRINDER»-ріжучий механізм, а встановили робочі колеса із загостреною кромкою. За рахунок ефекту «VORTEX»  і спеціальної запатентованої форми робочого колеса, дана серія насосів стала відразу актуальною. 

Компания «ТЕХНОМАШ» говорить про це з упевненістю, адже продаючи цей продукт з 2004 року (1293 штук за  8 років) до нас звернулись по гарантії приблизно 15 покупців. Половина з них просто не до кінця відкривали засувку на виході з насоса, за рахунок чого двигун просто перегрівався. Ми це  називаємо – людський фактор, але від нього нікуди не дінешся.

Якщо замовник захоче використати насос із професійною системою ріжучого механізму  - компанія SPERONI може запропонувати насоси серії  CUTTY  з  потужністю двигуна 1.1,  1.5,  2 кВт.

Також для  цілей водовідведення пропонуємо насоси SPERONI серії CUTTY,  ECM-V,  ECM -D,  SXG виготовлені з нержавіючої сталі, чавуну  або  їх комбінацією - які виробляються  з 1974 р. Ці серії пройшли багато удосконалень і добре знайомі українському споживачеві з середини 90-х років.

www.tehnomash.com.ua  (044)239-18-89,  417-00-77, 417-01-79