УКР Ру


ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ"ТЕХНОМАШ" підвищує стандарти

Спеціалізована компанія "ТЕХНОМАШ" пропонує статтю:

«ТЕХНОМАШ» підвищує стандарти

ТЕХНОМАШ сьогодні >>

"ТЕХНОМАШ" підвищує стандарти

Українська компанія "ТЕХНОМАШ" заявила про надання 5-річної гарантії на продукцію фірми Calpeda. Що спонукало офіційного представника італійського виробника насосів у нашій країні наважитись на такий крок? Спробуємо відповісти на це запитання у цій статті.

Насосним обладнанням компанія "ТЕХНОМАШ" займається з 1994 року. Звичайно, на початку діяльності основну лінійку запропонованих товарів складала продукція підприємств СНД. Однак, наприкінці 90-х років відбулась переорієнтація на імпортного виробника. Одним з таких надійних партнерів у 2002 році стала компанія Calpeda. З 2004 року компанія "ТЕХНОМАШ" отримала сертифікат, який посвідчує її статус офіційного представника в Україні.

За минулі з цього моменту роки в нашу країну були завезені та встановлені чимало насосів Calpeda. Подальша експлуатація підтвердила статистику, зареєстровану в різних країнах, включаючи Україну, Росію та Європу, – на 10 000 (десять тис.) насосів лише 3,5 з них виходили з ладу протягом гарантійного періоду. Такою ситуацією можуть пишатись далеко не всі виробники.

Основною складовою успіху компанії є бездоганна якість виробів. І не останню роль, за словами генерального директора фірми "ТЕХНОМАШ" Валерія Данильченко, відіграє те, що на підприємствах Calpeda працюють виключно громадяни Італії, для яких спадковість поколінь, з моменту заснування заводу в 1959 році, а також гордість за рідне підприємство – аж ніяк не порожні слова.

Виробничі потужності Calpeda зосереджені на індустріально розвинутій півночі Італії. Всього до промислової групи входять 5 підприємств, які міцно пов’язані в єдиний технологічний цикл – від виготовлення сировини до готової продукції.

«ТЕХНОМАШ» підвищує стандартиДва ливарних заводи спеціалізуються на литті чавуну та бронзи, з яких в подальшому виготовляються деталі насосів та комплектуючих до них. Кожний виріб, який зійшов з виробничої лінії, проходить тести та контрольні випробування на відповідність європейським стандартам якості.

Всі підприємства групи мають сертифікат якості ISO 9001.

Calpeda має у своєму складі центр науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт (НДДКР), який співпрацює з італійськими університетами та міжнародними дослідницькими центрами. В НДДКР народжуються нові ідеї і проекти. Причому дуже важливо, що всі ці розробки не є запозичені в інших виробників, а власні. Процес удосконалення є постійним та безперервним протягом усього періоду існування компанії. А шлях пройдено не малий – адже виготовленням насосів тут займаються вже 51 рік.

виставка calpeda

Сплав наукової діяльності та контролю якості на всіх етапах виробництва приносить свої плоди. Це прослідковується і в широкій номенклатурі виробів, яка здатна задовольнити вимоги найвибагливішого покупця, а також у тому, що заявлені технічні характеристики насосів відповідають реальним. Мова йде, в першу чергу, про продуктивність, максимальну енергоефективність, екологічність та безпеку в процесі експлуатації.

Велика увага в процесі виробництва приділяється автоматизації та новим передовим технологіям. Цей напрямок курирує спеціальний підрозділ.

Звичайно, що в процесі виготовлення такого складного обладнання, як сучасні електронасоси, не обійтись без кооперації. В цьому випадку в дію вступає незаперечна аксіома, яка зазначає, що "кращі працюють з кращими". Саме тому італійська компанія співпрацює з передовим та широко відомим у світі датським виробником привідного та регулювального обладнання – компанією Danfoss.

Таким чином, якість Calpeda, будучи основною частиною традиції, створюється на всіх рівнях підприємства і безперервно передається на продукт, сервіс, технічні служби, логістику і т.д.

Все це дозволяє бути впевненому у високій якості насосного обладнання Calpeda. Ось чому надання компанією "ТЕХНОМАШ" 5-річної гарантії на продукцію італійського виробника – не рекламний хід, а вивірене часом та багаторічним досвідом співробітництва, зважене та продумане рішення. Це – данина традиції якості під маркою Calpeda. Для правильного і точного підбору насосів з усього різноманіття продукції передбачена спеціальна комп’ютерна програма Pump Selector.

насоси calpeda

 

стенд calpeda


 << Назад