За даними компанії HIS Technology (Лондон), яка займається дослідженням ринку потенційних покупців, 47 % від опитаних визнали, що інвертори ідеально підходять для використання в фотоелектричних станціях. Для порівняння, ще рік тому тих, хто вважали використання інверторів доцільним становило 16 %.
Так само при опитуванні монтажних організацій з'ясувалося, що останнім часом інвертори китайського виробництва все більше визнаються ринками Великобританії, Німеччини, іншими країнами Європи і звичайно США.
Якщо звернути увагу на ринок сонячної енергетики, то за словами старшого аналітика Кормака Гіллігана, інверторним технологіям зараз притаманна різка тенденція до збільшення обсягів впровадження. Про це також свідчать численні прогнози.
Все більшу популярність нарощують малопотужні трифазні інвертори. Все та ж HIS Technology прогнозує щорічне зростання попиту на 14%, а до 2017 року щорічні поставки такого обладнання зможуть охопити до 20 ГВт потужностей.
Якщо говорити про конкретні цифри, то економія витрат на електроенергію невеликого заміського будинку, при впровадженні в систему звичайного генератора інверторно-акумулятивний блок складе не менее 50%. Тобто витрати на енергоспоживання знизяться в два рази. Спостерігаючи загальну тенденцію розвитку, провідні постачальники інверторів стали активно налагоджувати виробництво мікроінверторов, щоб отримати провідні позиції на світових ринках.
У напрямку насособудування лідируючі позиції стремится получить компанія Calpeda, яка представила нову лінійку інверторного обладнання, про яку можна прочитати докладніше >>
<< Назад