УКР Ру

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Название страницы

Гідроакумулятор (мембранний розширювальний бак) у системах водопостачання виконує ТРИ основні функції. Перша - це накопичення води і вміст її під постійним тиском - щоб вода з Вашого крана надходила не ривками, а рівномірно і з постійним тиском. Всі насоси для свердловин і більшість поверхневих відцентрових насосів мають ліміт за кількістю включень в годину (максимум 30), тому ця особливість гідроакумулятора є основною, що дозволяє насосу включатися не відразу при відкритті крана, а тільки в міру зменшення рідини (зменшення тиску) в гідроакумулятор . Другою робочою функцією гідроакумулятора є захист системи водопостачання від гідроударів, що з'являються при перших включеннях насоса або при великому водовідборі. Третя функція гідроакумулятора - це вміст деякої резервної, невеликої кількості води в баку( чим більше у Вас бак - тим більше резервний об'єм води!), І звичайно ж - у самій системі водопостачання. Таким чином, навіть у разі відключення електрики, можна користуватися деякий час водою - погодьтеся - це дуже зручно!

Гідроакумулятори, мембранні розширювальні баки: компенсує гідро-динамічні удари, зменшуючи частоту включень насосів (не більше 20 разів на годину, для занурювальних свердловинних насосів) - особливо в години максимального водоспоживання, що у свою чергу суттєво економить електроенергію та продовжує терміни працездатності насосної системи водопостачання .


Історія Aquapress
Спочатку AQUAPRESS, на правах сторонньої організації, займалися лише металообробкою, але незабаром набули серйозного досвіду у пресуванні та зварювальних роботах. У 70-ті роки, зі збільшенням попиту у сфері термогідравліки, компанія «C.T.T.» з'явилася нова торгова марка Aquapress. Вона здійснювала допоміжні функції всіх основних процесів виробництва до того часу, поки стала здатна сама незалежно пропонувати товари над ринком. З 1980 року компанія виробляє гідрораккумулятори та розширювальні баки виключно під торговою маркою «Aquapress». Згодом компанія здобула популярність і визнання за якість своєї продукції, гнучкість та особливе ставлення до клієнтів, а також прагнення відповідати вимогам ринку. Сьогодні AQUAPRESS намагається не тільки дотримуватись головних своїх цілей, але й зберігати, і примножувати досягнення, а також задовольняти попит клієнтів.

ПРОДУКЦІЯ:

AQUACOLD (ХОЛОДНА ВОДА)
Гідроакумулятори із змінною мембраною для систем комунально-побутового водопостачання. ОПИС Гідроакумулятор зі змінною мембраною – це металева посудина, здатна поглинати та накопичувати потенційну енергію рідини під тиском. Рідина знаходиться у гумовому балоні, що називається мембраною. У процесі роботи гідравлічної системи, за потреби, енергія, накопичена рідиною під тиском, знову трансформується в корисну роботу. Це можливо завдяки наявності повітряної камери між стінками бака та мембраною (№10 на схемі), що знаходиться під тиском. Повітряна камера відокремлена від водного середовища за допомогою EPDM мембрани (№3 на схемі), що виключає ризик забруднення води пилом, парами, газами, оліями, бактеріями та сторонніми запахами. Більш того, відсутність прямого контакту між водою та стінками гідроакумулятора, дозволяє запобігти виникненню небезпечної для нього корозії.


AQUAHOT (ГАРЯЧА ВОДА)
 Розширювальні баки зі змінною мембраною (EPDM) для систем опалення, водонагрівачів та бойлерів. ОПИС Головна функція розширювального бака полягає в компенсації обсягу води, що розширюється, що відбувається через перепади температури, в комунальних і промислових опалювальних системах. Спочатку весь обсяг розширювального бака, включаючи змінну мембрану повністю заповнений повітрям. Коли вода в системі нагрівається, вона розширюється та заповнює мембрану (№2 на схемі) розширювального бака. У цьому відбувається компресія повітря усередині бака. При падінні температури та подальшому зменшенні об'єму води повітря призводить тиск у системі до початкового значення.


AQUAMULTI (багатофункціональні)
 Багатофункціональні баки зі змінною мембраною для використання в солярних системах при високих температурах, а також у системах комунального та побутового гарячого водопостачання або опалювальних системах. ОПИС Багатофункціональні баки можуть використовуватися як функції баків серії AQUACOLD, так і серії AQUAHOT. Баки AQUAMULTI комплектуються спеціальною мембраною, яка завдяки компонентам, що входять до її складу, має показник максимальної температури 130° C. Це дозволяє застосовувати продукцію даної серії при високих температурах, особливо в солярних системах.