УКР Ру

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Название страницы

Котли твердопаливні

                                    Стальной твердотопливный котел Маяк серии АОТ

Котли твердопаливні користуються популярністю, оскільки дають можливість не використовувати електрику та газ для опалення. Так, вони стануть у пригоді для опалення будинків, які не підключені до газової магістралі. Також такі моделі хороші для будинків із слабкою електропроводкою. Умовно котли на твердому паливі можна поділити на три типи:

- Тривалого  горіння. Це практичні, зручні в експлуатації агрегати. Їх не потрібно заправляти паливом щодня, оскільки вони можуть підтримувати оптимальну температуру кілька діб. Гарні вони і тим, що не потребують постійного нагляду.

- Піролізні. Такі моделі окремо спалюють паливо, яке в них поміщають, та продукти згоряння. Це дозволяє повністю спалити пальне, що забезпечує економну витрату. Як правило, з однієї закладки пального агрегати підтримують температуру протягом 12 годин.

- З автоматичною подачею пального. Ці моделі ще називають пелетними. Вони характеризуються високим ККД та економічністю. Якщо ж говорити про вид палива, то агрегати можна поділити на:

- дров'яні котли,

- вугільні моделі,

- пелетні.

Вугільні та дров'яні агрегати відрізняються простотою в монтажі. Вони добрі й тим, що не вимагають отримання дозволу від різних інстанцій. Зазначимо, що дров'яний котел характеризується високим ступенем тепловіддачі при відносно невеликій кількості пального, що використовується. Це зумовлює популярність таких моделей ринку.

Матеріал теплообмінника, одного з основних компонентів твердопаливного котла, впливає на якість та термін служби агрегату. Так, моделі зі сталевими теплообмінниками коштують дешевше, але служать менше. Вони відрізняються чутливістю до конденсату, тому максимальна температура не повинна бути нижчою за 65 градусів. Перевага ж агрегатів із теплообмінниками зі сталі полягає в тому, що вони стійкі до теплових ударів – різких перепадів температури. Також важать менше чавунних варіантів. Купити твердопаливні котли з теплообмінниками з чавуну варто заради довговічності. Крім того, для таких моделей характерний високий рівень стійкості до корозії.

Звертаючи увагу на тип палива та матеріали теплообмінника, ви легко підберете відповідний твердопаливний котел. Моделі з чавунними теплообмінниками, які працюють на дровах, — гарне рішення, якщо потрібно заощадити на паливі, оскільки вони відрізняються високим ККД. Також рекомендуємо ознайомитись з повним асортиментом опалювальних котлів


Традиційні твердопаливні котли (СТАНДАРТ)

Котли серії СТАНДАРТ призначені для опалення індивідуальних житлових будинків та споруд комунально-побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією. Тепловтрати будівель та споруд та теплова потужність системи опалення не повинні перевищувати номінальну теплову потужність котла.

Переваги:
-Можливість роботи на різних видах твердого палива: антрацит (основне паливо), буре вугілля, дрова, паливні брикети (альтернативні види палива)
-Сучасний дизайн
-Чавунні колосники
-Збільшений обсяг топки
-Двері з можливістю регулювання
-Зручність при технічному обслуговуванні (механічному чищенню)
-Додатково може комплектуватися регулятором тяги автоматичної підтримки заданої температури теплоносія
-Якісне порошкове фарбування
-Повний комплект інструменту для завантаження палива та видалення відходів згоряння

Модель

функції

паливо

потужністьь кВт

опалл. Площа

макс. витрата антрацита 

ККД %

Ціна грн. з ПДВ, грн

Котел стальний твердопаливний "Маяк" АОТ-12

опал.

тверде

12

125

до 1,8 кг/год

80

15 200

Котел стальний твердопаливний "Маяк" АОТ-14

опал.

тверде

14

145

до 2,0 кг/год

80

17 100

Котел стальний твердопаливний "Маяк" АОТ-16

опал.

тверде

16

160

до 2,2 кг/год

80

18 900

Котел стальний твердопаливний "Маяк" АОТ-20

опал.

тверде

20 

210 

до 4.5 

80

20 700

 
Котел твердопаливний з водоохолоджуваними колосниками АОТ-12 STANDARD PLUS
Сталеві котли серії АОТ СТАНДАРТ ПЛЮС призначені для обігріву приміщень, обладнаних системою водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. Котли призначені для роботи на твердому вигляді палива (антрацит, кам'яне та буре вугілля, дрова, брикети). Котли являють собою сталевий двоходовий теплообмінник, який складається з топки та конвекційної частини, в нижній частині топки розташовані водоохолоджувальні колосникові грати та зольник, призначений для видалення золи. При комплектації регулятором тяги управління температурою теплоносія відбувається за допомогою відкриття закриття повітряної заслінки. При комплектації вентилятором та блоком управління регулювання заданої температури здійснюється шляхом увімкнення/вимкнення вентилятора. Теплообмінник фанерований сталевими бічними стінками, які забарвлені в середовищі електростатичного поля попередньо, пройшовши цикл автоматичної підготовки поверхні та антикорозійної обробки, після чого нанесення порошкової фарби та полімеризація. За такої технології фарбування повна гарантія збереження зовнішнього вигляду виробу протягом усього терміну служби.

Переваги:
-можливість роботи на різних видах палива: антрацит(основне паливо), буре вугілля, дрова, паливні брикети (альтернативні види палива)
-призначені для систем опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія -водоохолоджувані колосникові решітки
-антикорозійна обробка поверхонь котла та якісне порошкове фарбування
- регульовані дверцята зручність в експлуатації та обслуговуванні
-збільшений обсяг топки
- додатково можуть комплектуватися енергонезалежним термостатом або контролером з вентилятором для автоматичної підтримки заданої температури теплоносія
- повний комплект інструменту для завантаження палива та видалення відходів згоряння

Модель

функції

паливо

потужність кВт

опалл. Площа

макс. витрата антрацита 

ККД %

Ціна грн. з ПДВ, грн колосник 4мм

Ціна грн. з ПДВ, грн колосник 6мм

Котел стальний твердопаливний "СТАНДАРТ ПЛЮС" АОТ-12

опал.

тверде

12

125

до 2 кг/год

80

24 360

27 200

Котел стальний твердопаливний "СТАНДАРТ ПЛЮС" АОТ-14

опал.

тверде

14

145

до 2,25 кг/год

80

25 270

29 800

Котел стальний твердопаливний "СТАНДАРТ ПЛЮС" АОТ-16

опал.

тверде

16

160

до 2,5 кг/год

80

26 500

32 600

Котел стальний твердопаливний "СТАНДАРТ ПЛЮС" АОТ-20

опал.

тверде

20 

210 

до 3 кг/год

80

28 950

35 600

Котел стальний твердопаливний "СТАНДАРТ ПЛЮС" АОТ-25

опал.

тверде

25

250

до 4 кг/год

80

30 990

39 600

Котел стальний твердопаливний "СТАНДАРТ ПЛЮС" АОТ-30

опал.

тверде

30

300

до 5 кг/год

80

33 500

45 000

Котел стальний твердопаливний "СТАНДАРТ ПЛЮС" АОТ-50

опал.

тверде

50

500

до 7.5 кг/год

80

54 500

66 700