УКР Ру

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Название страницы

                                Моноблочні відцентрові насоси CS


Моноблочный поверхностный насос CS 32       Моноблочный поверхностный насос CS 32

                  CS32                                               CS40                           


              

 Моноблочный поверхностный насос CS 32          Моноблочный поверхностный насос CS 32

                   CS50                                            CS65                                     Моноблочный поверхностный насос CS 32
                                                                           CS80


У промисловій індустрії найпоширенішим насосом з усієї гами виробленої продукції SPERONI є моноблочні відцентрові насоси. Які здатні качати як холодну воду - до 50 С, так і гарячу - до 95 С . У чому відмінність моноблочного відцентрового насоса SPERONI від інших видів насосів: їхня дія відбувається за рахунок передачі кінетичної енергії на робоче колесо насоса, при цьому забезпечується обертання лопатей моноблочного відцентрового насоса SPERONI. Вхід та вихід для рідини розташовані під прямим кутом, що забезпечує для кожного типу та серії насоса – максимальну висоту напору насоса. Даний вид конструкції застосовується у всіх відцентрових насосів для отримання максимального показника ККД.

Залежно від необхідної (або заявленої) потужності моноблочного відцентрового насоса серії CS і для різних моделей насоси даного типу мають різний показник ККД від 69 до 87%. Застосування цієї моделі насоса SPERONI позитивно позначається на енергозбереженні та економії коштів підприємства – загалом. Це досягається безперервною та безремонтною роботою насосів та всієї системи в цілому. Для проведення регламентних сервісних робіт серія CS насос SPERONI або термінова заміна торцевого ущільнення – не потрібно повного демонтажу даного типу моноблочного відцентрового насоса.

Дана серія CS насос SPERONI, отримує при своєму виробництві не тільки дуже високі технічні дані та характеристики ККД (до 87%), але й відрізняється від інших виробників: технічно якісніша конструкція насоса CS, точністю лиття та конструктивного виконання, підгонкою та перевіркою всіх вузлів та механізмів, точністю та досконалістю у виробництві як насоса, так і робочого колеса (робочі колеса виготовляються на заводі SPERONI – з чавуну, бронзи, латуні, н/ж сталі) так і електродвигуна до насоса (усі двигуни виробляються виключно на заводі SPERONI). Завдяки своїй поширеній універсальній конструкції - моноблочний відцентровий насос SPERONI серії CS, знайшов широке застосування в різних галузях індустрії, де потрібна циркуляція великого об'єму рідини в системах опалення, роботи в життєво важливих системах водопостачання, теплопостачання, кондиціювання.

Важливу роль при виборі насоса серія CS - грає температура рідини, що перекачується, а також необхідно враховувати показник кислотності цієї рідини, яка оптимальна в межах показань рН 6-9. Також, в масі рідини, що перекачується (бажано хімічно не агресивної) допускається вміст твердих нерозчинених частинок, розміром до 0,3 мм.