УКР Ру

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Название страницы

Котли електричні опалювальні "Дніпро" серії "КЕО Настінний Євро" (КЕО-Н-Євро), модель експортується до Європи


Нова модель електрокотла «Настінний» втілила у собі всі сучасні тенденції та найкращі комплектуючі від провідних європейських виробників. Для з'єднання теплового блоку з мідними ТЕНами та групи безпеки із запобіжним клапаном тиску та компенсаційним баком використовується виключно мідні елементи – труби та фітинги італійського виробництва. Помпа від провідного німецького виробника «WILO», має вбудований відвідник повітря, а зручний і надійний термоманометр допоможе споживачеві контролювати тиск в системі і температуру теплоносія. Як комутаційні прилади використовуються електромонтажні клеми та безшумні модульні контактори з електричним ресурсом понад 1000000 циклів виробництва «ETI Elektroelement» (Словенія).

Захист від виходу з ладу всієї системи, у разі злипання контактів контакторів від перепаду напруги в мережі, включає окремий захисний ланцюг з незалежним контактором і контрольним температурним вимикачем. Також котли «ДНІПРО» серії «Настінний» дбають про вашу електромережу, маючи на озброєнні високотехнологічну систему плавного пуску ступенів потужностей, а електронний елемент «Сухий хід» унеможливлює виходу з ладу ТЕНів у разі витоку теплоносія.

Сьогодні електричні котли «ДНІПРО» серії «Настінний» одні з найсучасніших та найнадійніших на Українському ринку опалення, а добрі та надійні відносини фахівців заводу «Теплотехніка» з провідними європейськими виробниками комплектуючих дозволили впровадити у серійне виробництво котел за доступною ціною.

котлы электрические


электрические котлы            Котли електричні опалювальні "Дніпро" (КЕО)


Даний тип опалювального обладнання незамінний там, де немає можливості використовувати природний газ. З урахуванням суттєвого "нічного" тарифу та додаткового обладнання опалювальної системи

 – акумулятора тепла, витрати на електроопалення можуть прирівнюватися до витрат при застосуванні рідкого чи твердого палива, а значні переваги електроопалення, безсумнівно, висувають його на перше місце. До переваг даного типу опалення можна віднести:

- відсутність потреби у зберіганні запасів палива;

- відсутність витрат на обладнання спеціальних приміщень для котлів, системи подачі палива до котельні та обладнання димоходу;

- Відсутність постійного обслуговування;

- компактність опалювальних приладів;

- відсутність шкідливих викидів в атмосферу та відходів;

- незначна вартість та висока надійність обладнання.

 Конструктивними особливостями всіх моделей електрокотлів "Дніпро", що дозволяють вважати їх одними з найбільш надійних і довговічних з аналогічних, пропонованих як українськими, так і зарубіжними виробниками, є надійний сталевий внутрішній бак з товщиною стінок не менше 3 мм, що витримує тиск до 0,6 МПа, високоякісні трубчасті електронагрівачі (ТЕН) із нержавіючої сталі, що комплектують із Італії.


                                                                      КЕО "Міні"


Комплектація: терморегулятор, термометр, два ступені потужності, автоматичні вимикачі


                                                              КЕО "Стандарт" - підлоговий

 Комплектація: для потужності 9-60 кВт - терморегулятор, термометр, два ступені потужності, сигналізація "нагрів", "мережа", "вода", для потужності 90-120 кВт додаються автоматичні вимикачі на кожну групу блок ТЕН 15 кВт, сигналізація наявності напруги на фазах. Моделі 45кВт-120кВт додатково комплектуються системою контролю витоку теплоносія "Сухий хід"


                                                                          КЕО "Настінний"

Комплектація: терморегулятор, термометр, 2-3 ступені потужності, "сухий хід", сигналізація "нагрів", "мережа", "вода", насос Wilo, фільтр грубого очищення, автоматичний відвідник повітря, захист від перегріву, плавкий запобіжник ланцюгів управління.


Технічні характеристики, ЦІНИ