УКР Ру

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Название страницы

Насоси SPERONI серії RSX, RSXм - багатоступінчасті горизонтальні

Універсальність конструкції гідравлічної частини багатоступінчастих насосів SPERONI серії RSX(M) – 2, 4, 10 забезпечує широкий спектр застосування у різних індустріях – для підвищення тиску; для виробництва та експлуатації багатонасосних станцій - на виробництві та у багатоповерхових житлових комплексах; у різних системах опалення, охолодження та кондиціювання; у технологічних завданнях; для виробництва пива-безалкогольних напоїв для перекачування інших харчових рідин.

У насосів насосів SPERONI серії RSX(M) - всі частини, що контактують з рідиною: корпус насоса, всмоктувальний патрубок, робочий вал, дифузори та робочі колеса - виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304.

Серії насосів SPERONI - RSX(M) – 2, 4, 10 відрізняються міцністю та надійністю конструкції має порівняно малу вагу та відносно невеликі габарити. Витримує перепади температури від 0...+90°C. Висока ремонтно-придатність. Серії RSX(M) забезпечують продуктивність до 20 м3/годину і натиск до 67 метрів.

Одними з величезного ряду кращих насосів, у всій лінійці Calpeda - воістину є моделі серій МХН - багатоступінчасті насоси. Конструкція багатоступінчастих насосів Calpeda серії МХН - постійно вдосконалюється, асортимент доповнений новими, потужнішими серіями МХН -16, 20, 32, 48 - з різними варіантами приєднання: різьбові, фланцеві та з'єднання «віктум».

 Компанія ТЕХНОМАШ надає серії RSX(M) – гарантію 3 роки!

Якість усіх насосів SPERONI – і зокрема серії RSX(M) – 2, 4, 10 перевірено бездоганною та безремонтною експлуатацією з 2003 року в Україні. Як показала практика використання та відгуки монтажних організацій – насоси SPERONI зарекомендували себе: високим ступенем надійності, рідкісним відсотком виходу з ладу та високою ремонтопридатністю.

У компанії ТЕХНОМАШ - Ви завжди отримаєте: професійну консультацію та підбір будь-якої моделі; Ви можете придбати зап.частини на будь-які насоси, вироблені заводом SPERONI.

Зателефонуйте нашим менеджерам з продажу - проконсультуйтеся з підбору та купівлі будь-якого насоса SPERONI або в конкретному випадку - серії RSX(M) - 2, 4, 10 менеджери допоможуть підібрати необхідну саме ту модель, що підходить під характеристики Вашої системи. Правильно підібране обладнання – запорука довговічності та економності роботи.

 Співробітники компанії ТЕХНОМАШ працюють у сфері підбору та продажу якісного насосного та котельного обладнання з 1994 року. Насосна компанія ТЕХНОМАШ звертає Вашу увагу, що багатоступінчасті горизонтальні насоси SPERONI серії RSX(M) - 2, 4, 10 завжди можна купити в Києві - зі складу.


Застосування

 Відцентрові багатоступінчасті насоси серії RSX мають конструкцію, при якій кілька робочих коліс, послідовно встановлені один за одним у кожусі з нержавіючої сталі та підвищують тиск від ступеня до ступеня. Насоси мають хороші гідравлічні характеристики, більшу продуктивність при незначних витратах електроенергії. Завдяки невеликому рівню шуму насоси отримали широке застосування в системах підвищення тиску для господарсько-побутового призначення з мембранними баками, систем фільтрації, поливу та миття автомобілів.


Робочі характеристики

Максимальний робочий тиск 10 бар

Температура рідини до 90°

 Температура довкілля трохи до 40°

 Максимальна глибина всмоктування 7 м

 Призначений для тривалої роботи


Двигун

 2-х полюсний електродвигун (2850 об/хв)

Ізоляція двигуна Клас F

Клас захисту IP 55


Матеріали

 Всмоктувальний патрубок - нержавіюча сталь - AISI 304

Супорт двигуна - нержавіюча сталь - AISI 304

 Робочі колеса - нержавіюча сталь - AISI 304

Дифузор - нержавіюча сталь - AISI 304

Кожух насоса - нержавіюча сталь - AISI 304

Вал електродвигуна (нержавіюча сталь)

Механічне торцеве ущільнення (графіт/графіт)


Технічні характеристики