УКР Ру

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Название страницы

Насоси RX(М) багатоступінчасті горизонтальні серії 2,4,10


Спеціалізована насосна компанія ТЕХНОМАШ звертає Вашу увагу, що багатоступінчасті горизонтальні насоси SPERONI серії RX(M) – завжди можна купити у Києві – зі складу. Проточна частина: корпус насоса, дифузори та робочі колеса горизонтальних багатоступінчастих насосів SPERONI серії RX(M) виготовлені повністю із хромонікелевої нержавіючої сталі AISI 304; для серії RX(M) - патрубок, що всмоктує, виготовлений з чавуну, марки G 200.

Універсальність конструкції гідравлічної частини багатоступінчастих насосів SPERONI серії RX(M) - забезпечує широкий спектр застосування у різних пром.індустріях та на виробництвах; у системах опалення, охолодження та кондиціювання; у технологічних завданнях, наприклад: у виробництві бустерних станцій підвищення заданого тиску в мережі для висотних будівель та промислових технологічних процесах.

Насоси SPERONI серії RX(M) відрізняються міцністю та надійністю конструкції, не мають виступаючих фланців, мають відносну малу вагу та невеликі габарити. Витримує температурні перепади від 0...+90°C. Відзначено високу ремонтно придатність моделей. Серії RX(M) забезпечують подачу до 20 м3/годину і натиск до 70 метрів.

Якість насосів SPERONI серії RX(M) перевірено експлуатацією в Україні з 2003 року, надійні в режимі постійного навантаження. Конструкція багатоступеневих насосів SPERONI серії RX(M) постійно вдосконалюється. Асортимент доповнений новими, потужнішими серіями з двигунами 2.2 та 3 кВт.

Компанія ТЕХНОМАШ надає на всі насоси SPERONI серії RX(M) – гарантію 3 роки!

Як показала багаторічна практика використання та відгуки монтажних організацій - усі насоси SPERONI - зарекомендували себе: високим ступенем надійності, рідкісним відсотком виходу з ладу та високим ступенем ремонтопридатності.

У компанії ТЕХНОМАШ - Ви завжди отримаєте: професійну консультацію та підбір будь-якої моделі; Ви можете придбати запасні частини на будь-які насоси SPERONI.

Співробітники компанії ТЕХНОМАШ працюють у сфері підбору та продажу якісного насосного та котельного обладнання з 1994 року. Зв'яжіться з нашими менеджерами з питань підбору та купівлі багатоступінчастих насосів SPERONI серії RX(M) і вони допоможуть підібрати необхідну модель під характеристики Вашої системи. Правильно підібране обладнання – запорука довговічності та економності роботи всієї Вашої системи.


 Застосування
Відцентрові горизонтальні насоси для перекачування води здатні створювати високий тиск у системі водопостачання при порівняно високих витратах електроенергії. Завдяки невеликому рівню шуму під час роботи та відмінним характеристикам насоси серії RXM використовуються в автоматичних побутових установках підвищеного тиску, системах водопідготовки, для зрошення в сільському господарстві та інших промислових установках.

Робочі характеристики
Максимальний робочий тиск 10 бар
Температура рідини до 90°
Температура довкілля не більше 40°
Максимальна глибина всмоктування 7 м
Призначений для тривалої роботи

Двигун
 2-х полюсний електродвигун (2850 об/хв)
 Ізоляція двигуна Клас F
 Клас захисту IP 55

 Матеріали
 Всмоктуючий патрубок: чавун
 Супорт двигуна: чавун
Робочі колеса: нержавіюча сталь AISI 304
Дифузор: нержавіюча сталь AISI 304
Кожух насоса: нержавіюча сталь AISI 304
 Вал електродвигуна: нержавіюча сталь AISI 304
 Механічне торцеве ущільнення: графіт/кераміка

Технічні характеристики