УКР Ру

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Название страницы

Calpeda – MXH. Моноблочні горизонтальні багатоступінчасті насоси.

Горизонтальний багатоступінчастий моноблочний насос Calpeda


Горизонтальный многоступенчатый моноблочный насос Calpeda

Завантажити каталог


Завантажити інструкції


Конструкція насосів MXH.

Моноблочні горизонтальні багатоступінчасті насоси із хромонікелевої сталі. Компактна та міцна конструкція, без виступаючих фланців та з монолітним з'єднанням між насосом та двигуном з опорними ніжками. Корпус насоса монолітний, відкритий тільки з одного боку (барабанного типу), передній всмоктувальний розтруб розташований вище валу насоса і радіальний подає розтруб вгорі. Пробки для заповнення та зливу на середній лінії доступні з будь-якої сторони (як затискна коробка).


Використання насосів MXH.

Водопостачання. Перекачування чистих рідин, що не містять абразивних домішок і не агресивні для нержавіючої сталі (на вимогу поставляються насоси з ущільненням з особливих матеріалів). Універсальний насос, використання в побуті, в промисловості, на садових ділянках та для поливу. Експлуатаційні обмеження для насосів MXH. Температура рідини від -15 до +110°C. Температура навколишнього повітря трохи більше 40°C. Максимально допустимий тиск у корпусі насоса: 8 бар.


Електродвигун до насосів MXH.

 Асинхронний 2-полюсний електродвигун частота 50 Гц.

MXH: трифазний 230/400 В (±10%).

MXHM: однофазний 230 . (±10%), з термозахисним пристроєм.

Конденсатор вбудований в контактну коробку.

Ізоляція класу "F".

Захисний пристрій IP 54


 Спеціальні виконання на замовлення насосів MXH.

Для роботи з іншими напругами.

Для роботи із частотою 60 Гц.

Із захисним пристроєм IP 55

Спеціальні мех. ущільнення.

 Кільця ущільнювачів з Вітона.

Для роботи з рідинами або довкіллям з підвищеною температурою.Переглянути моделі МХН - 20, 32, 48


 Спеціалізована насосна компанія ТЕХНОМАШ звертає Вашу увагу, що багатоступінчасті насоси Calpeda серії МХН – завжди можна купити у Києві – зі складу. Гідравлічна (проточна) частина багатоступінчастих насосів Calpeda серії МХН - виготовлена ​​повністю з хромонікелевої нержавіючої сталі AISI 304. На замовлення, для насосів серії MXHL - виготовляються з харчової нержавіючої сталі AISI 316L. Універсальність конструкції гідравлічної частини багатоступінчастих насосів Calpeda серії МХН забезпечує широкий спектр застосування в різних промислових індустріях і на виробництвах; у системах опалення, охолодження та кондиціювання; у технологічних завданнях, наприклад: у виробництві багатонасосних станцій підвищення (підтримування) заданого тиску в мережі; для харчових рідин, для виробництва пива-безалкогольних напоїв та інше. Серія МХН відрізняється міцністю та надійністю конструкції, не має виступаючих фланців, має малу вагу та габарити. Витримує температурні перепади від -15...+110°C. Висока ремонтно придатність. В асортименті: 52 моделі, які забезпечують подачу до 70 м3/годину та натиск до 88 метрів. Корпус насоса МХН, робочий вал, а також робочі колеса - повністю виготовляються з нержавіючої хромонікелевої сталі AISI 304, а за запитом - з харчової нержавіючої сталі AISI 316L.

Якість насосів МХН, Calрeda перевірена 17-річною експлуатацією в Україні, надійна в режимі постійного навантаження. Конструкція багатоступеневих насосів Calpeda серії МХН постійно вдосконалюється. Асортимент доповнений новими, потужнішими серіями (МХН 16, 20, 32, 48), з різними варіантами приєднання: різьбові, фланцеві та з'єднання «віктум». Компанія Техномаш надає на всі моделі серії МХН - гарантію 5 років! Якість насосів Calрeda, і зокрема, серій МХН – перевірено бездоганною та безремонтною експлуатацією з 2002 року в Україні – вони надійні у режимі постійного 24-годинного навантаження. Як показала багаторічна практика використання та відгуки монтажних організацій - усі насоси Calpeda зарекомендували себе: високим ступенем надійності, рідкісним відсотком виходу з ладу та високим ступенем ремонтопридатності. У компанії ТЕХНОМАШ - Ви завжди отримаєте: професійну консультацію та підбір будь-якої моделі; Ви зможете придбати запасні частини на будь-які насоси, вироблені ще 30 років тому. Одними з величезного ряду найкращих насосів, у всій лінійці Calpeda – воістину є моделі МХН багатоступінчастих насосів Calpeda, тому що повністю виготовлені з нержавіючої сталі та відмінно зарекомендували себе у різних галузях промисловості. Співробітники компанії ТЕХНОМАШ працюють у сфері підбору та продажу якісного насосного та котельного обладнання з 1994 року. Зв'яжіться з нашими менеджерами з питань підбору та купівлі багатоступеневого насоса Calpeda серії МХН і вони допоможуть підібрати необхідну модель під характеристики Вашої системи. Правильно підібране обладнання – запорука довговічності та економності роботи всієї системи водопостачання чи опалення.